në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Produkte Basketball Hyperstrong Padded Elbow Sleeve
Kodi i artikullit:
(NKS02010)
NIKE

NIKE Produkte Basketball Hyperstrong Padded Elbow Sleeve

Çmimi i mëparshëm
4.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • SM SM
  • LX LX
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Qëllimi Basketboll
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë