TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte U NSW SYNTHTC FILL LNG JKT NFS
NIKE Produkte U NSW SYNTHTC FILL LNG JKT NFS
NIKE Produkte U NSW SYNTHTC FILL LNG JKT NFS
NIKE Produkte U NSW SYNTHTC FILL LNG JKT NFS
NIKE Produkte U NSW SYNTHTC FILL LNG JKT NFS
NIKE Produkte U NSW SYNTHTC FILL LNG JKT NFS
NIKE Produkte U NSW SYNTHTC FILL LNG JKT NFS
NIKE Produkte U NSW SYNTHTC FILL LNG JKT NFS
Kodi i artikullit:
(DJ0661-011)
NIKE

NIKE Produkte U NSW SYNTHTC FILL LNG JKT NFS

Çmimi i mëparshëm
14.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS *
  • M *
  • S *
  • L *
  • XL *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë