Nike Jordan Utility
Nike Jordan Utility
Nike Jordan Utility
Nike Jordan Utility
Kodi i artikullit: DM8272-010
Nike

Nike Jordan Utility

Kodi i artikullit: DM8272-010
Kapuçi unisex Jordan Utility Unisex Lifestyle ju ndihmon gjatë dkur dëshironi të ngroheni shpejt në ditët e ftohta. Ky model është përbërë nga akrilik i butë dhe material elastik me një logo metalike Jumpman në pjesën e përparme. Specifikimi: Logo Metal Jumpman Përbërja: 100% akrilik.
4.900 LEK
4.900 LEK
3.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për uljet
 • Univ.
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Kapuçi unisex Jordan Utility Unisex Lifestyle ju ndihmon gjatë dkur dëshironi të ngroheni shpejt në ditët e ftohta. Ky model është përbërë nga akrilik i butë dhe material elastik me një logo metalike Jumpman në pjesën e përparme.
Specifikimi:

 • Logo Metal Jumpman
 • Përbërja: 100% akrilik

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Kapuç
  Brand Nike
  Mosha Të rritur
  Gjinia Unisex
  Qëllimi Basketboll
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Kapuç FN4672-010
  4.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Kapuç DM8272-091
  3.400 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  4.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Jordan Utility
  Kapuç
  Nike Jordan Utility