Nike AIR MAX IMPACT 4
Nike AIR MAX IMPACT 4
Nike AIR MAX IMPACT 4
Nike AIR MAX IMPACT 4
Nike AIR MAX IMPACT 4
Nike AIR MAX IMPACT 4
Nike AIR MAX IMPACT 4
Nike AIR MAX IMPACT 4
Kodi i artikullit: DM1124-002
Nike

Nike AIR MAX IMPACT 4

Kodi i artikullit: DM1124-002
Përmirësojeni lojën tuaj me atletet e basketbollit Nike Air Max Impact 4. Të mbushura me një njësi Air Max të dukshme dhe të testuar me presion në thembër, ato ju lejojnë të tregoni të gjitha aftësitë tuaja të basketbollit me vetëbesim të plotë dhe me energji të jashtëzakonshme. Pjesa e sipërme rrjetë me përforcim lëkure në zonën e shputës është me ajrosje optimale dhe rezistente ndaj konsumit. Mbushjet e buta në thembër dhe në llapë shtojnë rehati dhe komoditet. Shtresa e mesme me shkumë dhe teknologjinë Air Max siguron stabilitetin dhe mbështetjen e nevojshme në mënyrë që të jeni të përqendruar dhe të zhvilloni lojën tuaj perfekte. Tabani modern i gomës ofron kapje, qëndrueshmëri dhe një stil të trashëgimisë sportive. Specifikimet: Atlete basketbolli Profil i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme rrjetë me përforcim lëkure Shtresa e mesme me shkumë Teknologjia Air Max Logo Nike Taban gome.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Përmirësojeni lojën tuaj me atletet e basketbollit Nike Air Max Impact 4. Të mbushura me një njësi Air Max të dukshme dhe të testuar me presion në thembër, ato ju lejojnë të tregoni të gjitha aftësitë tuaja të basketbollit me vetëbesim të plotë dhe me energji të jashtëzakonshme. Pjesa e sipërme rrjetë me përforcim lëkure në zonën e shputës është me ajrosje optimale dhe rezistente ndaj konsumit. Mbushjet e buta në thembër dhe në llapë shtojnë rehati dhe komoditet. Shtresa e mesme me shkumë dhe teknologjinë Air Max siguron stabilitetin dhe mbështetjen e nevojshme në mënyrë që të jeni të përqendruar dhe të zhvilloni lojën tuaj perfekte. Tabani modern i gomës ofron kapje, qëndrueshmëri dhe një stil të trashëgimisë sportive.

Specifikimet:

 • Atlete basketbolli
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme rrjetë me përforcim lëkure
 • Shtresa e mesme me shkumë
 • Teknologjia Air Max
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Brand Nike
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Basketboll
  Për momentin nuk ka komente
  Nike AIR MAX IMPACT 4
  Produkte
  Nike AIR MAX IMPACT 4