Nike Downshifter 12
Nike Downshifter 12
Nike Downshifter 12
Nike Downshifter 12
Nike Downshifter 12
Nike Downshifter 12
Kodi i artikullit: DD9293-600
Nike

Nike Downshifter 12

Kodi i artikullit: DD9293-600
Hidhni hapat e para në ditën tuaj të vrapimit me atletet e vrapimit për meshkuj Nike Downshifter 12. Mbështetja dhe stabiliteti që ofrojnë, të kombinuara me një ndjenjë lehtësie dhe komforti, lejojnë një kalim të lehtë nga trajnimi në kohën e lirë. Pëlhura rrjetë në pjesën e sipërme, e vendosur në zonat kryesore siguron ajrosje aty ku është e nevojshme. Rripi i mesit të këmbës, së bashku me lidhëset, sigurojnë këmbën tuaj. Shkuma Supersoft në shtresën e mesit e bën çdo hap më të rehatshëm dhe siguron mbështetje superiore, ndërsa lartësia e këtyre atleteve nënkupton një ndjesi më të butë teksa vraponi. Atletet janë përbërë nga të paktën 20% përmbajtje të ricikluar. Tabani i gomës siguron kapje dhe stabilitet të shkëlqyer dhe kështu i mban këmbët tuaja të mbështetura fort në tokë. Vishini këto atlete funksionale Nike dhe filloni të thyeni rekordet personale.Specifikimi:Atlete vrapimi për meshkujProfili i cekët Me lidhëse Pjesa e sipërme rrjetëShtresa e mesit me shkumëTaban gome.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Hidhni hapat e para në ditën tuaj të vrapimit me atletet e vrapimit për meshkuj Nike Downshifter 12. Mbështetja dhe stabiliteti që ofrojnë, të kombinuara me një ndjenjë lehtësie dhe komforti, lejojnë një kalim të lehtë nga trajnimi në kohën e lirë. Pëlhura rrjetë në pjesën e sipërme, e vendosur në zonat kryesore siguron ajrosje aty ku është e nevojshme. Rripi i mesit të këmbës, së bashku me lidhëset, sigurojnë këmbën tuaj. Shkuma Supersoft në shtresën e mesit e bën çdo hap më të rehatshëm dhe siguron mbështetje superiore, ndërsa lartësia e këtyre atleteve nënkupton një ndjesi më të butë teksa vraponi. Atletet janë përbërë nga të paktën 20% përmbajtje të ricikluar. Tabani i gomës siguron kapje dhe stabilitet të shkëlqyer dhe kështu i mban këmbët tuaja të mbështetura fort në tokë. Vishini këto atlete funksionale Nike dhe filloni të thyeni rekordet personale.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Profili i cekët
 • Me lidhëse
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Shtresa e mesit me shkumë
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Brand Nike
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FN0228-001
  Çmimi 13.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete HJ6648-900
  Çmimi 22.400 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete HJ6653-900
  Çmimi 24.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FN0228-103
  Çmimi 13.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Downshifter 12
  Produkte
  Nike Downshifter 12