në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Nike Air Max 97
NIKE Atlete Nike Air Max 97
NIKE Atlete Nike Air Max 97
NIKE Atlete Nike Air Max 97
NIKE Atlete Nike Air Max 97
NIKE Atlete Nike Air Max 97
NIKE Atlete Nike Air Max 97
NIKE Atlete Nike Air Max 97
NIKE Atlete Nike Air Max 97
NIKE Atlete Nike Air Max 97
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(921826-405)
NIKE

NIKE Atlete Nike Air Max 97

Çmimi i mëparshëm
28.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
28.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
28.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 44.5
 • 42.5
 • 44
 • 45
 • 40.5
 • 43
 • 41
 • 42
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Jepini stilit tuaj një ndryshim më të bukur me atletet Lifestyle për meshkuj Nike Air Max 97. Dizajni i tyre ikonik merr frymëzim nga trenat japonezë supersonik, ndërsa ngjyrat e freskëta dhe detajet e mprehta i japin atleteve një pamje moderne. Shtresa me teknologjinë Nike Air ju ofron rehatinë e jashtëzakonshme premium dhe lehtësinë në lëvizje. Rrjeta dhe materialet sintetike në pjesën e sipërme mundësojnë një pamje të bukur dhe të veçantë dhe shtojnë rehatinë dhe qëndrueshmërinë në atlete. Fillimisht të krijuara për të ofruar performancë të mirë vrapimi, njësitë Nike Air bashkojnë në mënyrë të përsosur rehatinë maksimale dhe stilin sportiv. Shtresa e mesme e shkumës është elastike dhe e lehtë. Tabani i gomës siguron kapje dhe qëndrueshmëri të shkëlqyer në të gjitha terrenent duke ju garantuar një hap të sigurt gjatë gjithë kohës. Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Profil i cekët Lidhëse Shtresa e mesme me shkumë Teknologji Nike Air Profili i cekët Logo Nike Taban gome.
Detaje

Jepini stilit tuaj një ndryshim më të bukur me atletet Lifestyle për meshkuj Nike Air Max 97. Dizajni i tyre ikonik merr frymëzim nga trenat japonezë supersonik, ndërsa ngjyrat e freskëta dhe detajet e mprehta i japin atleteve një pamje moderne. Shtresa me teknologjinë Nike Air ju ofron rehatinë e jashtëzakonshme premium dhe lehtësinë në lëvizje. Rrjeta dhe materialet sintetike në pjesën e sipërme mundësojnë një pamje të bukur dhe të veçantë dhe shtojnë rehatinë dhe qëndrueshmërinë në atlete. Fillimisht të krijuara për të ofruar performancë të mirë vrapimi, njësitë Nike Air bashkojnë në mënyrë të përsosur rehatinë maksimale dhe stilin sportiv. Shtresa e mesme e shkumës është elastike dhe e lehtë. Tabani i gomës siguron kapje dhe qëndrueshmëri të shkëlqyer në të gjitha terrenent duke ju garantuar një hap të sigurt gjatë gjithë kohës.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Shtresa e mesme me shkumë
 • Teknologji Nike Air
 • Profili i cekët
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë