Nike Nike Air Max 97
Nike Nike Air Max 97
Nike Nike Air Max 97
Nike Nike Air Max 97
Nike Nike Air Max 97
Nike Nike Air Max 97
Nike Nike Air Max 97
Nike Nike Air Max 97
Nike Nike Air Max 97
Nike Nike Air Max 97
Kodi i artikullit: 921826-405
Nike

Nike Nike Air Max 97

Kodi i artikullit: 921826-405
Jepini stilit tuaj një ndryshim më të bukur me atletet Lifestyle për meshkuj Nike Air Max 97. Dizajni i tyre ikonik merr frymëzim nga trenat japonezë supersonik, ndërsa ngjyrat e freskëta dhe detajet e mprehta i japin atleteve një pamje moderne. Shtresa me teknologjinë Nike Air ju ofron rehatinë e jashtëzakonshme premium dhe lehtësinë në lëvizje. Rrjeta dhe materialet sintetike në pjesën e sipërme mundësojnë një pamje të bukur dhe të veçantë dhe shtojnë rehatinë dhe qëndrueshmërinë në atlete. Fillimisht të krijuara për të ofruar performancë të mirë vrapimi, njësitë Nike Air bashkojnë në mënyrë të përsosur rehatinë maksimale dhe stilin sportiv. Shtresa e mesme e shkumës është elastike dhe e lehtë. Tabani i gomës siguron kapje dhe qëndrueshmëri të shkëlqyer në të gjitha terrenent duke ju garantuar një hap të sigurt gjatë gjithë kohës. Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Profil i cekët Lidhëse Shtresa e mesme me shkumë Teknologji Nike Air Profili i cekët Logo Nike Taban gome.

Shtoni artikujt tuaj të preferuar me logon S&B në shportën tuaj të blerjeve, vendosni kodin e kartës tuaj dhe përfitoni 30% ulje!

25.900 LEK
25.900 LEK
25.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 44.5
 • 42.5
 • 44
 • 45
 • 43
 • 41
 • 42
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Jepini stilit tuaj një ndryshim më të bukur me atletet Lifestyle për meshkuj Nike Air Max 97. Dizajni i tyre ikonik merr frymëzim nga trenat japonezë supersonik, ndërsa ngjyrat e freskëta dhe detajet e mprehta i japin atleteve një pamje moderne. Shtresa me teknologjinë Nike Air ju ofron rehatinë e jashtëzakonshme premium dhe lehtësinë në lëvizje. Rrjeta dhe materialet sintetike në pjesën e sipërme mundësojnë një pamje të bukur dhe të veçantë dhe shtojnë rehatinë dhe qëndrueshmërinë në atlete. Fillimisht të krijuara për të ofruar performancë të mirë vrapimi, njësitë Nike Air bashkojnë në mënyrë të përsosur rehatinë maksimale dhe stilin sportiv. Shtresa e mesme e shkumës është elastike dhe e lehtë. Tabani i gomës siguron kapje dhe qëndrueshmëri të shkëlqyer në të gjitha terrenent duke ju garantuar një hap të sigurt gjatë gjithë kohës.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Shtresa e mesme me shkumë
 • Teknologji Nike Air
 • Profili i cekët
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete HF1068-133
  10.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DZ0795-103
  15.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Atlete CW4555-016
  12.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Nike Air Max 97
  Atlete
  Nike Nike Air Max 97