në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Doreza portier Goalkeeper Match
NIKE Doreza portier Goalkeeper Match
NIKE Doreza portier Goalkeeper Match
NIKE Doreza portier Goalkeeper Match
Kodi i artikullit:
(CQ7795-637)
NIKE

NIKE Doreza portier Goalkeeper Match

Çmimi i mëparshëm
3.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.000 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 4
  4
 • 6
 • 7
 • 5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Goalkeeper Match janë doreza portieri për fëmijë që do t’ju japin mbështetje të jashtëzakonshme gjatë lojës. Mbushja me shkumë në pëllëmbë ofron mbështetje optimale dhe thithjen e goditjeve për një kontroll më të lehtë, ndërsa sipërfaqja e lëmuar siguron kapje si në kushte të lagështa ashtu edhe në të thata. Panelet rrjetë lejojnë qarkullimin e ajrit për t'i mbajtur duart tuaja të thata gjatë gjithë lojës. Rripi i rregullueshëm dhe qepjet e kundërta në pjesën e pasme krijojnë një përshtatje të sigurt. Sipërfaqja e lëmuar e pëllëmbës ju ndihmon ta kapni topin më mirë duke siguruar një përshtatje natyrale. Pavarësisht nëse praktikoni sportin e futbollit apo thjesht luani për qef, këto doreza portieri Nike Goalkeeper Match janë aleati juaj ideal. Specifikimi: Doreza portieri për fëmijë Panele rrjetë Logo Nike Mbushje shkume në pëllëmbë Përbërja: 40% poliestër, 33% latex, 21% EVA I 6% najlon Rrip i rregullueshëm Qepje të kundërta Lahen me dorë.
Detaje

Nike Goalkeeper Match janë doreza portieri për fëmijë që do t’ju japin mbështetje të jashtëzakonshme gjatë lojës. Mbushja me shkumë në pëllëmbë ofron mbështetje optimale dhe thithjen e goditjeve për një kontroll më të lehtë, ndërsa sipërfaqja e lëmuar siguron kapje si në kushte të lagështa ashtu edhe në të thata. Panelet rrjetë lejojnë qarkullimin e ajrit për t'i mbajtur duart tuaja të thata gjatë gjithë lojës. Rripi i rregullueshëm dhe qepjet e kundërta në pjesën e pasme krijojnë një përshtatje të sigurt. Sipërfaqja e lëmuar e pëllëmbës ju ndihmon ta kapni topin më mirë duke siguruar një përshtatje natyrale. Pavarësisht nëse praktikoni sportin e futbollit apo thjesht luani për qef, këto doreza portieri Nike Goalkeeper Match janë aleati juaj ideal.

Specifikimi:

 • Doreza portieri për fëmijë
 • Panele rrjetë
 • Logo Nike
 • Mbushje shkume në pëllëmbë
 • Përbërja: 40% poliestër, 33% latex, 21% EVA I 6% najlon
 • Rrip i rregullueshëm
 • Qepje të kundërta
 • Lahen me dorë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Doreza portier
  Marka NIKE
  Mosha Adoleshentë
  Qëllimi Futboll
  Gjinia Fëmijë djem
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë