në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Jordan Pro Strong
NIKE Atlete Jordan Pro Strong
NIKE Atlete Jordan Pro Strong
NIKE Atlete Jordan Pro Strong
NIKE Atlete Jordan Pro Strong
NIKE Atlete Jordan Pro Strong
Atlete basketbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DC8418-062)
NIKE

NIKE Atlete Jordan Pro Strong

Çmimi i mëparshëm
22.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
22.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
22.700 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 44
 • 44.5
 • 42.5
 • 41
 • 43
 • 45
 • 42
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Jordan Pro Strong janë atlete basketbolli për meshkuj me një dizajn super modern dhe funksionalitet maksimal. Dizajni i tyre i veçantë dhe mjaft i bukur do të mahnisë të gjithë. Pjesa e sipërme është prej lëkure origjinale dhe sintetike i mbërthen fort këmbët tuaja. Shtresa e mesit me mbushje shkume ofron stabilitet të lartë, mbështetje të jashtëzakonshme dhe rehati maksimale. Atletet kanë një profil të thellë me një njësi Air në thembër. Ato janë frymëzuar nga legjenda e basketbollit Michael Jordan dhe do t'ju motivojnë të jepni më të mirën tuaj në parketin e fushës së basketbollit. Tabani i përbërë nga material me cilësi të lartë siguron kapje të shkëlqyer dhe ju jep mundësinë për të ndryshuar shpejt drejtimin gjatë driblimit dhe kundërsulmeve të shpejta. Specifikimi: Atlete basketbolli për meshkuj Profil i thellë Lidhëse Logo Jordan Shtresë e mesme me shkumë Taban gome.
Detaje

Nike Jordan Pro Strong janë atlete basketbolli për meshkuj me një dizajn super modern dhe funksionalitet maksimal. Dizajni i tyre i veçantë dhe mjaft i bukur do të mahnisë të gjithë. Pjesa e sipërme është prej lëkure origjinale dhe sintetike i mbërthen fort këmbët tuaja. Shtresa e mesit me mbushje shkume ofron stabilitet të lartë, mbështetje të jashtëzakonshme dhe rehati maksimale. Atletet kanë një profil të thellë me një njësi Air në thembër. Ato janë frymëzuar nga legjenda e basketbollit Michael Jordan dhe do t'ju motivojnë të jepni më të mirën tuaj në parketin e fushës së basketbollit. Tabani i përbërë nga material me cilësi të lartë siguron kapje të shkëlqyer dhe ju jep mundësinë për të ndryshuar shpejt drejtimin gjatë driblimit dhe kundërsulmeve të shpejta.

Specifikimi:

 • Atlete basketbolli për meshkuj
 • Profil i thellë
 • Lidhëse
 • Logo Jordan
 • Shtresë e mesme me shkumë
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Basketboll
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë