në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Këpucë futbolli Zoom Mercurial Superfly 9 Elite FG
NIKE Këpucë futbolli Zoom Mercurial Superfly 9 Elite FG
NIKE Këpucë futbolli Zoom Mercurial Superfly 9 Elite FG
NIKE Këpucë futbolli Zoom Mercurial Superfly 9 Elite FG
NIKE Këpucë futbolli Zoom Mercurial Superfly 9 Elite FG
NIKE Këpucë futbolli Zoom Mercurial Superfly 9 Elite FG
NIKE Këpucë futbolli Zoom Mercurial Superfly 9 Elite FG
NIKE Këpucë futbolli Zoom Mercurial Superfly 9 Elite FG
NIKE Këpucë futbolli Zoom Mercurial Superfly 9 Elite FG
NIKE Këpucë futbolli Zoom Mercurial Superfly 9 Elite FG
Këpucë futbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DJ4977-600)
NIKE

NIKE Këpucë futbolli Zoom Mercurial Superfly 9 Elite FG

Çmimi i mëparshëm
40.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
40.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
40.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 42
 • 42.5
 • 44
 • 40.5
 • 44.5
 • 41
 • 45
 • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Hyni në fushë me dizajnin e guximshëm të këpucëve të futbollit për meshkuj Nike Zoom Mercurial Superfly 9 Elite FG. Pjesa e sipërme është e përbërë nga Vaporposite+, e cila kombinon një pjesë të mbërthyer të rrjetës me një material premium për kontroll optimal të topit me shpejtësi të lartë. Për herë të parë në histori, Nike ka zhvilluar një njësi ¾ Zoom Air, tërësisht të re, specifike për futbollin, e cila ofron një nivel shtesë të ndjesisë elastike nën këmbë. Kjo ju lejon të lëvizni më shpejt nëpër fushë dhe të bëni ndryshime të shpejta drejtimi në rast nevoje. Pjesa e sipërme Flyknit mbështjell këmbën tuaj me pëlhurë të butë dhe elastike për një ndjesi të sigurt. Tekstura e mbërthyer në pjesën e sipërme ofron prekje të jashtëzakonshme, kështu që ju do të dominoni në fushë gjatë gjthë lojës dhe do të tregoni aftësitë tuaja më të mira. Takat ofrojnë tërheqje me shumë drejtime me çdo hap, kështu që ju mund të ndryshoni drejtimin shpejt dhe me siguri. Specifikimi: Këpucë futbolli për meshkuj Për përdorim në fusha paksa të lagura me bar të shkurtër Profil i cekët Flyknit ¾ Njësia Zoom Air Vaporposite+ Logo Nike.
Detaje

Hyni në fushë me dizajnin e guximshëm të këpucëve të futbollit për meshkuj Nike Zoom Mercurial Superfly 9 Elite FG. Pjesa e sipërme është e përbërë nga Vaporposite+, e cila kombinon një pjesë të mbërthyer të rrjetës me një material premium për kontroll optimal të topit me shpejtësi të lartë. Për herë të parë në histori, Nike ka zhvilluar një njësi ¾ Zoom Air, tërësisht të re, specifike për futbollin, e cila ofron një nivel shtesë të ndjesisë elastike nën këmbë. Kjo ju lejon të lëvizni më shpejt nëpër fushë dhe të bëni ndryshime të shpejta drejtimi në rast nevoje. Pjesa e sipërme Flyknit mbështjell këmbën tuaj me pëlhurë të butë dhe elastike për një ndjesi të sigurt. Tekstura e mbërthyer në pjesën e sipërme ofron prekje të jashtëzakonshme, kështu që ju do të dominoni në fushë gjatë gjthë lojës dhe do të tregoni aftësitë tuaja më të mira. Takat ofrojnë tërheqje me shumë drejtime me çdo hap, kështu që ju mund të ndryshoni drejtimin shpejt dhe me siguri.

Specifikimi:

 • Këpucë futbolli për meshkuj
 • Për përdorim në fusha paksa të lagura me bar të shkurtër
 • Profil i cekët
 • Flyknit
 • ¾ Njësia Zoom Air
 • Vaporposite+
 • Logo Nike

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Këpucë futbolli
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Futboll
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë