Nike Club Fleece+
Nike Club Fleece+
Nike Club Fleece+
Nike Club Fleece+
Nike Club Fleece+
Nike Club Fleece+
Nike Club Fleece+
Nike Club Fleece+
Nike Club Fleece+
Nike Club Fleece+
Kodi i artikullit: FB7434-410
Nike

Nike Club Fleece+

Kodi i artikullit: FB7434-410
Nike Club Fleece+ është bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj. E përbërë nga pambuku i butë, kjo bluzë ofron një pamje unike falë dizajnit të saj të veçantë dhe vendosjen e të gjitha logove Nike, nga ajo e para e deri tek logoja Swoosh në bluzë. Kombinojeni këtë bluzë Hoodie me atletet tuaja të preferuara Nike dhe nxirrni në pah stilin tuaj të bukur. Pambuku nga i cili është i përbërë kjo bluzë është jashtëzakonisht i butë nga brenda dhe i lëmuar nga jashtë për t'ju ndihmuar të qëndroni rehat dhe ngrohtë gjatë gjithë kohës. Pjesët elastike në skaje parandalojnë depërtimin e ajrit të ftohtë duke garantuar ngrohtësi shtesë. Vishni këtë bluzë Hoodie Nike dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni organizuar.Specifikimi: Bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj Kapuç i rregullueshëm Logo të shumëfishta Nike Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër Xhep kangur Lahet në lavatrice.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Club Fleece+ është bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj. E përbërë nga pambuku i butë, kjo bluzë ofron një pamje unike falë dizajnit të saj të veçantë dhe vendosjen e të gjitha logove Nike, nga ajo e para e deri tek logoja Swoosh në bluzë. Kombinojeni këtë bluzë Hoodie me atletet tuaja të preferuara Nike dhe nxirrni në pah stilin tuaj të bukur. Pambuku nga i cili është i përbërë kjo bluzë është jashtëzakonisht i butë nga brenda dhe i lëmuar nga jashtë për t'ju ndihmuar të qëndroni rehat dhe ngrohtë gjatë gjithë kohës. Pjesët elastike në skaje parandalojnë depërtimin e ajrit të ftohtë duke garantuar ngrohtësi shtesë. Vishni këtë bluzë Hoodie Nike dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni organizuar.

Specifikimi:

 • Bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Logo të shumëfishta Nike
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër
 • Xhep kangur
 • Lahet në lavatrice

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FD4329-003
  Çmimi 13.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:10
  Atlete DH2987-113
  Çmimi 10.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete AA2190-103
  Çmimi 11.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete 394055-023
  Çmimi 10.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Club Fleece+
  Produkte
  Nike Club Fleece+