TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Produkte

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Tregoni më shumë
Marka
Tregoni më shumë
Mosha
Çmimi
meshkuj
unisex
lifestyle
te-rritur
466 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CJ1640-103
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
13.500 LEK
Masa
8.5
11
10.5
10
9
9.5
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete 749794-001
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
9.500 LEK
Masa
10
10.5
9.5
9
7.5
11
8.5
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete 749794-010
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
9.500 LEK
Masa
12
10.5
8.5
8
10
7.5
9.5
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete BQ3999-004
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
11.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.500 LEK
Masa
12
9
8.5
7.5
11
8
9.5
10
10.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete CJ1682-011
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
9.700 LEK
Masa
8.5
7.5
10
9
11
8
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete UL720NL1
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
7.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.900 LEK
Masa
9.5
10
8
7.5
11
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete UL720NO1
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
7.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.900 LEK
Masa
8.5
8
10
9.5
7.5
9
11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CZ5631-102
Atletet për meshkuj Nike Reposto janë frymëzuar nga atletet për vrapim...
Atlete për vrapim për meshkuj
array(0) {
}
8.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.900 LEK
Masa
9
8.5
10
11
8
9.5
7.5
10.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX8733
adidas RESPONSE SR janë atlete për meshkuj për vrapim të përshtat...
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
7.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.900 LEK
Masa
7
8-
9
7-
8
10
9-
10-
6-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CU9452-100
Nike AIR MAX INFINITY 2 janë atlete për meshkuj me një pamje perfekte dhe t...
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
11.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.500 LEK
Masa
10
11
9
9.5
8
8.5
7.5
10.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CU4150-102
Atlete për meshkuj Nike Court Legacy janë frymëzuar nga tenisi dhe kanë...
Atlete tenisi për meshkuj
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
8.5
11
9.5
10
7.5
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete CJ1682-103
Atletet për meshkuj Nike Wearallday ofrojnë rehati maksimale, ashtu siç e...
Atlete për vrapim për meshkuj
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
7.5
11
8.5
9.5
7
9
8
10
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ2857
Atletet për meshkuj adidas KAPTIR SUPER janë të destinuara për të...
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
10.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.500 LEK
Masa
8
7-
9-
7
10-
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ2469
adidas ADVANTAGE janë atlete për meshkuj. Ky model i dizajnit asimetrik ësh...
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
7.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.900 LEK
Masa
7-
9
7
8-
9-
10-
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ2869
Atletet për meshkuj adidas KAPTIR SUPER janë të destinuara për të...
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
10.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.500 LEK
Masa
6-
9-
8
10-
7
8-
9
7-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:7
Atlete CD5463-102
Atletet për meshkuj Nike Court Vision Low janë për ata që pëlqejn...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
7
8.5
8
10
11
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CT1726-100
Nike Court Vintage Premium janë atlete për meshkuj me një dizajn retro teni...
Atlete tenisi për meshkuj
array(0) {
}
7.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.200 LEK
Masa
7.5
10
9.5
9
8
11
8.5
10.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete CJ1682-006
Atletet për meshkuj Nike Wearallday ofrojnë rehati maksimale. Pjesa e sipër...
Atlete për vrapim për meshkuj
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
8.5
9.5
7.5
9
10
11
8
10.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:7
Atlete CD5463-101
Të rehatshme dhe të lehta, me një dizajn të njohur, atletet për m...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
9
10
11
7.5
12
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CQ9246-001
Nike COURT ROYALE 2 janë atlete për meshkuj për çdo ditë, t&eum...
Atlete tenisi për meshkuj
array(0) {
}
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
7.5
9
10
11
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 371128-05
Atlete lifestyle për të rritur
array(0) {
}
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
40.5
42.5
42
44
43
45
41
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 194347-03
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
7.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.500 LEK
Masa
45
40.5
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CQ9246-101
Si një kult nga e kaluara, atletet për meshkuj Nike Court Royale 2 Low paraqesin...
Atlete tenisi për meshkuj
array(0) {
}
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
10
11
8.5
7.5
8
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX8708
adidas BREAKNET PLUS janë atlete për meshkuj për përditshmëri, di...
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
7-
9-
10
11
8
8-
9
10-
7