TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Produkte

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Tregoni më shumë
Marka
Tregoni më shumë
Mosha
Çmimi
meshkuj
unisex
lifestyle
te-rritur
471 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CD5463-102
Atletet për meshkuj Nike Court Vision Low janë për ata që pëlqejn...
Atlete për meshkuj
8.200 LEK
Shuma e kursyer 15%
9.700 LEK
Masa
7
8.5
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete CJ1682-006
Atletet për meshkuj Nike Wearallday ofrojnë rehati maksimale. Pjesa e sipër...
Atlete për meshkuj
8.200 LEK
Shuma e kursyer 15%
9.700 LEK
Masa
8.5
9.5
7.5
9
10
11
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CD5463-101
Të rehatshme dhe të lehta, me një dizajn të njohur, atletet për m...
Atlete për meshkuj
8.200 LEK
Shuma e kursyer 15%
9.700 LEK
Masa
9
10
11
7.5
12
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CU4151-002
Atlete për meshkuj Nike Air Max Bolt ju japin lëvizje të shpejtë dhe r...
Atlete për meshkuj
11.500 LEK
Shuma e kursyer 15%
13.500 LEK
Masa
11
10
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CQ9246-001
Nike COURT ROYALE 2 janë atlete për meshkuj për çdo ditë, t&eum...
7.600 LEK
Shuma e kursyer 15%
8.900 LEK
Masa
7.5
9
10
11
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ2470
adidas ADVANTAGE janë atlete për meshkuj. Ky model i dizajnit asimetrik ësh...
Atlete për meshkuj
9.300 LEK
Shuma e kursyer 15%
10.900 LEK
Masa
9
10-
9-
7
7-
8
8-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CQ9246-101
Si një kult nga e kaluara, atletet për meshkuj Nike Court Royale 2 Low paraqesin...
Atlete për meshkuj
7.600 LEK
Shuma e kursyer 15%
8.900 LEK
Masa
10
11
8.5
7.5
8
9
9.5