TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Set NKB NSW NIKE TRICOT SET
NIKE Set NKB NSW NIKE TRICOT SET
NIKE Set NKB NSW NIKE TRICOT SET
NIKE Set NKB NSW NIKE TRICOT SET
Kodi i artikullit:
(76G796-U90)
NIKE

NIKE Set NKB NSW NIKE TRICOT SET

Çmimi i mëparshëm
4.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.900 LEK
Çmimi me zbritje
3.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 3T 2-3Y
 • 2T 1-2Y
 • 4T 3-4Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Kostum Nike është një set me dy pjesë sportive për djem deri në moshën 4 vjeç. Përbëhet nga një pjesë e sipërme me një zinxhir të plotë dhe një jakë të ngritur dhe një pjesë të poshtme me një brez elastik. Detaje

Kostum Nike është një set me dy pjesë sportive për djem deri në moshën 4 vjeç.

Përbëhet nga një pjesë e sipërme me një zinxhir të plotë dhe një jakë të ngritur dhe një pjesë të poshtme me një brez elastik.

Përgjatë mëngëve dhe këmbëve ka një shirit me logon Nike e cila i jep këtij kostumi sportiv një pamje të njohur klasike sportive.

Pëlhura është e butë dhe i siguron vogëlushit tuaj rehati gjatë gjithë ditës dhe një ndjenjë komoditeti.

Me kostumin Nike Sportswear, si një atlet i vogël i vërtetë, vogëlushi juaj do të mësohet me Nike dhe stilin sportiv që në moshë të vogël.

Specifikim:

 • Veshje sportive me dy pjesë për djem deri në 4 vjeç
 • Prerje standarde për një ndjesi rehatie dhe të lehtë
 • Xhepat anësorë
 • Materiali: 100% poliester
 • Ngjyra: blu e kaltër
 • Kodi i artikullit: 76G796-U90
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Set
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Masa Masa EU Masa në cm
3T 2-3Y
2T 1-2Y
4T 3-4Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Kostum Nike është një set me dy pjesë sportive për djem deri në moshën 4 vjeç.

Përbëhet nga një pjesë e sipërme me një zinxhir të plotë dhe një jakë të ngritur dhe një pjesë të poshtme me një brez elastik.

Përgjatë mëngëve dhe këmbëve ka një shirit me logon Nike e cila i jep këtij kostumi sportiv një pamje të njohur klasike sportive.

Pëlhura është e butë dhe i siguron vogëlushit tuaj rehati gjatë gjithë ditës dhe një ndjenjë komoditeti.

Me kostumin Nike Sportswear, si një atlet i vogël i vërtetë, vogëlushi juaj do të mësohet me Nike dhe stilin sportiv që në moshë të vogël.

Specifikim:

 • Veshje sportive me dy pjesë për djem deri në 4 vjeç
 • Prerje standarde për një ndjesi rehatie dhe të lehtë
 • Xhepat anësorë
 • Materiali: 100% poliester
 • Ngjyra: blu e kaltër
 • Kodi i artikullit: 76G796-U90
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Set
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Masa Masa EU Masa në cm
3T 2-3Y
2T 1-2Y
4T 3-4Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë