TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Set I BOS Sum Set
adidas Set I BOS Sum Set
adidas Set I BOS Sum Set
adidas Set I BOS Sum Set
adidas Set I BOS Sum Set
adidas Set I BOS Sum Set
adidas Set I BOS Sum Set
adidas Set I BOS Sum Set
Kostum për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GM8971)
adidas

adidas Set I BOS Sum Set

Çmimi i mëparshëm
4.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.100 LEK
Çmimi me zbritje
2.900 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 98 *
 • 104 *
 • 92 *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas Infants BOS Logo Summer Set është një kostum për fëmijë i krijuar për aktivitetet e tyre të para. Është i përbërë nga pambuku i butë për t'i bërë të vegjlit tuaj të ndihen rehat dhe komod. Detaje

adidas Infants BOS Logo Summer Set është një kostum për fëmijë i krijuar për aktivitetet e tyre të para.

Është i përbërë nga pambuku i butë për t'i bërë të vegjlit tuaj të ndihen rehat dhe komod.

Bluza ka një prerje standarde dhe butona që e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen.

Brezi elastik në pantallona të shkurtra kontribuon në komoditetin e nevojshëm të të vegjëlve tuaj.

Specifikim:

• Përbërja: 100% pambuk

• Prerje standarde

• Ngjyra: rozë, gri

• Kodi i artikullit: GM8971

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Set
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijë vajza
KATEGORIJABIH SP_KIDS

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas Infants BOS Logo Summer Set është një kostum për fëmijë i krijuar për aktivitetet e tyre të para.

Është i përbërë nga pambuku i butë për t'i bërë të vegjlit tuaj të ndihen rehat dhe komod.

Bluza ka një prerje standarde dhe butona që e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen.

Brezi elastik në pantallona të shkurtra kontribuon në komoditetin e nevojshëm të të vegjëlve tuaj.

Specifikim:

• Përbërja: 100% pambuk

• Prerje standarde

• Ngjyra: rozë, gri

• Kodi i artikullit: GM8971

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Set
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijë vajza
KATEGORIJABIH SP_KIDS

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë