TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
Shapka për fëmijë
Kodi i artikullit:
(819352-003)
NIKE

NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)

Çmimi i mëparshëm
4.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.400 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 4Y 36 23
  • 6Y 38.5 24
  • 3Y 35 22
  • 2Y 33.5 21
  • 5Y 37.5 23.5
  • 7Y 40 25
  • 1Y 32 20
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Shapkat për fëmijë Nike Kawa Slide (GS / PS) ndihmojnë këmbët të rikuperohen dhe të relaksohen pas lojës dhe garës. Pjesa e sipërme sintetike përshtatet në konturet e këmbës së fëmijës për rehati dhe mbështetje optimale. Pjesa e poshtme është e veshur me shkumë Solarsoft e cila siguron rehati dhe komoditet. Shkuma në tabanin dhe pjesën e mesme  siguron mbështetje. Prerjet fleksibël në pjesën e poshtme lejojnë që këmba të lëvizë natyrshëm. Specifikim: • Shapka për fëmijë Unisex • Ngjyra: E zezë /Gold • Kodi i artikullit: 819352-003 .
Detaje

Shapkat për fëmijë Nike Kawa Slide (GS / PS) ndihmojnë këmbët të rikuperohen dhe të relaksohen pas lojës dhe garës.

Pjesa e sipërme sintetike përshtatet në konturet e këmbës së fëmijës për rehati dhe mbështetje optimale.

Pjesa e poshtme është e veshur me shkumë Solarsoft e cila siguron rehati dhe komoditet.

Shkuma në tabanin dhe pjesën e mesme  siguron mbështetje.

Prerjet fleksibël në pjesën e poshtme lejojnë që këmba të lëvizë natyrshëm.

Specifikim:

• Shapka për fëmijë Unisex

• Ngjyra: E zezë /Gold

• Kodi i artikullit: 819352-003

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Shapka
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Fëmijë djem, Fëmijët
KOLEKCIJA_HR YOUNG ATHLETES
Masa Masa EU Masa në cm
4Y 36 23
6Y 38.5 24
3Y 35 22
2Y 33.5 21
5Y 37.5 23.5
7Y 40 25
1Y 32 20
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë