TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte Kawa Slide
NIKE Produkte Kawa Slide
NIKE Produkte Kawa Slide
NIKE Produkte Kawa Slide
NIKE Produkte Kawa Slide
NIKE Produkte Kawa Slide
Shapka për fëmijë
Kodi i artikullit:
(DD3242-400)
NIKE

NIKE Produkte Kawa Slide

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 6Y 38.5 24
 • 7Y 40 25
 • 4Y 36 23
 • 5Y 37.5 23.5
 • 3Y 35 22
Ruani në listën e të preferuarave
Shapkat për fëmijë Nike Kawa ndihmojnë në rikuperimin dhe relaksimin e këmbëve pas lojës dhe garës. Pjesa e sipërme sintetike përshtatet me konturet e këmbës së fëmijëve për rehati dhe mbështetje optimale. Pjesa e poshtme e këtyre shapkave është e veshur me shtresë Solarsoft për një ndjesi të butë dhe të rehatshme. Shtresa në pjesën e poshtme ofron mbështetje dhe qëndrueshmëri të rehatshme dhe të lehtë. Tabani fleksibël lejon që këmbët të përkulen në mënyrë natyrale. Specifikimi: Shapka unisex për fëmijë Ngjyra: blu Kodi i produktit: DD3242-400.
Detaje

Shapkat për fëmijë Nike Kawa ndihmojnë në rikuperimin dhe relaksimin e këmbëve pas lojës dhe garës. Pjesa e sipërme sintetike përshtatet me konturet e këmbës së fëmijëve për rehati dhe mbështetje optimale. Pjesa e poshtme e këtyre shapkave është e veshur me shtresë Solarsoft për një ndjesi të butë dhe të rehatshme. Shtresa në pjesën e poshtme ofron mbështetje dhe qëndrueshmëri të rehatshme dhe të lehtë. Tabani fleksibël lejon që këmbët të përkulen në mënyrë natyrale.
Specifikimi:

 • Shapka unisex për fëmijë
 • Ngjyra: blu
 • Kodi i produktit: DD3242-400

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  KOLEKCIJA_HR YOUNG ATHLETES
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DN4150-001
  7.800 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.700 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete CJ3816-201
  7.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  8.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CW1626-102
  9.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete BQ5448-007
  6.800 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  8.500 LEK
  Ndihmë