TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte ADILETTE COMFORT
adidas Produkte ADILETTE COMFORT
adidas Produkte ADILETTE COMFORT
adidas Produkte ADILETTE COMFORT
adidas Produkte ADILETTE COMFORT
adidas Produkte ADILETTE COMFORT
adidas Produkte ADILETTE COMFORT
adidas Produkte ADILETTE COMFORT
adidas Produkte ADILETTE COMFORT
adidas Produkte ADILETTE COMFORT
Shapka për femra
Kodi i artikullit:
(EE6818)
adidas

adidas Produkte ADILETTE COMFORT

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 4 36 2/3 22.5
  • 6 39 1/3 24.2
  • 7 40 2/3 25
  • 5 38 23.3
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle, Notim
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GZ2696
6.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EE7511
adidas ADVANTAGE BASE janë atlete për femra. Dizajni i thjeshtë dhe elegant...
7.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EE7874
5.800 LEK
Shuma e kursyer 21%
7.300 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EE7510
adidas ADVANTAGE BASE janë atlete për femra. Dizajni i thjeshtë dhe elegan...
7.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.700 LEK
Ndihmë