TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte KAWA SLIDE FUN BGP
NIKE Produkte KAWA SLIDE FUN BGP
NIKE Produkte KAWA SLIDE FUN BGP
NIKE Produkte KAWA SLIDE FUN BGP
NIKE Produkte KAWA SLIDE FUN BGP
NIKE Produkte KAWA SLIDE FUN BGP
NIKE Produkte KAWA SLIDE FUN BGP
NIKE Produkte KAWA SLIDE FUN BGP
Shapka për fëmijë
Kodi i artikullit:
(DD3242-001)
NIKE

NIKE Produkte KAWA SLIDE FUN BGP

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 4Y 36 23
  • 7Y 40 25
  • 3Y 35 22
  • 6Y 38.5 24
  • 5Y 37.5 23.5
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
KOLEKCIJA_HR YOUNG ATHLETES
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DN4150-001
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CJ3816-201
7.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CW1626-102
9.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete BQ5448-007
6.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.500 LEK
Ndihmë