TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Shapka WMNS BENASSI JDI
NIKE Shapka WMNS BENASSI JDI
NIKE Shapka WMNS BENASSI JDI
NIKE Shapka WMNS BENASSI JDI
NIKE Shapka WMNS BENASSI JDI
NIKE Shapka WMNS BENASSI JDI
NIKE Shapka WMNS BENASSI JDI
NIKE Shapka WMNS BENASSI JDI
NIKE Shapka WMNS BENASSI JDI
NIKE Shapka WMNS BENASSI JDI
NIKE Shapka WMNS BENASSI JDI
NIKE Shapka WMNS BENASSI JDI
Shapka për femra
Kodi i artikullit:
(343881-011)
NIKE

NIKE Shapka WMNS BENASSI JDI

Çmimi i mëparshëm
4.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 5 35.5 22
  • 6 36.5 23
  • 7 38 24
  • 9 42.5 27.5
  • 8 39 25
  • 10 42 27
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Shapka
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
Masa Masa EU Masa në cm
5 35.5 22
6 36.5 23
7 38 24
9 42.5 27.5
8 39 25
10 42 27
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Shapka CN9677-004
Nike Victory One Women's Shower Slide janë shapka për femra të stiluara...
4.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Shapka CN9677-100
Nike Victory One Women's Shower Slide janë shapka për femra të stiluara...
4.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Shapka CN9677-005
Nike Victory One Women's Shower Slide janë shapka për femra të stiluara...
4.600 LEK
Ndihmë