në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Shapka Kawa
NIKE Shapka Kawa
NIKE Shapka Kawa
NIKE Shapka Kawa
NIKE Shapka Kawa
NIKE Shapka Kawa
NIKE Shapka Kawa
NIKE Shapka Kawa
NIKE Shapka Kawa
NIKE Shapka Kawa
Shapka për fëmijë
Kodi i artikullit:
(819352-400)
NIKE

NIKE Shapka Kawa

Çmimi i mëparshëm
4.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.600 LEK
Çmimi me zbritje
3.200 LEK
Shuma e kursyer: 1.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 6Y 38.5 24
 • 2Y 33.5 21
 • 4Y 36 23
 • 3Y 35 22
 • 5Y 37.5 23.5
 • 1Y 32 20
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Kawa janë shapka unisex për fëmijë që mund t’I veshin në çdo rast. Dizajn i butë dhe fleksibël i bën këto shapka të ndihmojnë në rikuperimin e këmbëve pas stërvitjes, pas lojës ose çdo aventure tjetër. Dizajni i tabanit e bën lëvizjen fleksibël, në mënyrë që çdo hap të veprojë natyrshëm dhe t'i japë siguri fëmijës suaj. Pjesa e sipërme e butë sintetike siguron mbështetje për këmbën ndërsa shtresa e butë jep një ndjesi komoditeti dhe rehatie. Specifikimet: Shapka për fëmijë Pjesa e sipërme sintetike .
Detaje

Nike Kawa janë shapka unisex për fëmijë që mund t’I veshin në çdo rast. Dizajn i butë dhe fleksibël i bën këto shapka të ndihmojnë në rikuperimin e këmbëve pas stërvitjes, pas lojës ose çdo aventure tjetër. Dizajni i tabanit e bën lëvizjen fleksibël, në mënyrë që çdo hap të veprojë natyrshëm dhe t'i japë siguri fëmijës suaj. Pjesa e sipërme e butë sintetike siguron mbështetje për këmbën ndërsa shtresa e butë jep një ndjesi komoditeti dhe rehatie.
Specifikimet:

 • Shapka për fëmijë
 • Pjesa e sipërme sintetike

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Shapka
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Masa Masa EU Masa në cm
  6Y 38.5 24
  2Y 33.5 21
  4Y 36 23
  3Y 35 22
  5Y 37.5 23.5
  1Y 32 20
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë