TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Shapka Kawa
NIKE Shapka Kawa
NIKE Shapka Kawa
NIKE Shapka Kawa
NIKE Shapka Kawa
NIKE Shapka Kawa
NIKE Shapka Kawa
NIKE Shapka Kawa
NIKE Shapka Kawa
NIKE Shapka Kawa
Shapka për fëmijë
Kodi i artikullit:
(819352-400)
NIKE

NIKE Shapka Kawa

Çmimi i mëparshëm
4.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.400 LEK
Çmimi me zbritje
3.500 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 6Y 38.5 24
 • 2Y 33.5 21
 • 4Y 36 23
 • 3Y 35 22
 • 5Y 37.5 23.5
 • 1Y 32 20
 • Univerzalno *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Kawa janë shapka unisex për fëmijë që mund t’I veshin në çdo rast. Dizajn i butë dhe fleksibël i bën këto shapka të ndihmojnë në rikuperimin e këmbëve pas stërvitjes, pas lojës ose çdo aventure tjetër. Dizajni i tabanit e bën lëvizjen fleksibël, në mënyrë që çdo hap të veprojë natyrshëm dhe t'i japë siguri fëmijës suaj. Pjesa e sipërme e butë sintetike siguron mbështetje për këmbën ndërsa shtresa e butë jep një ndjesi komoditeti dhe rehatie. Specifikimet: Shapka për fëmijë Pjesa e sipërme sintetike .
Detaje

Nike Kawa janë shapka unisex për fëmijë që mund t’I veshin në çdo rast. Dizajn i butë dhe fleksibël i bën këto shapka të ndihmojnë në rikuperimin e këmbëve pas stërvitjes, pas lojës ose çdo aventure tjetër. Dizajni i tabanit e bën lëvizjen fleksibël, në mënyrë që çdo hap të veprojë natyrshëm dhe t'i japë siguri fëmijës suaj. Pjesa e sipërme e butë sintetike siguron mbështetje për këmbën ndërsa shtresa e butë jep një ndjesi komoditeti dhe rehatie.
Specifikimet:

 • Shapka për fëmijë
 • Pjesa e sipërme sintetike

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Shapka
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Fëmijë djem, Fëmijët
  KOLEKCIJA_HR YOUNG ATHLETES
  Masa Masa EU Masa në cm
  6Y 38.5 24
  2Y 33.5 21
  4Y 36 23
  3Y 35 22
  5Y 37.5 23.5
  1Y 32 20
  Univerzalno
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Shapka DD3242-400
  3.400 LEK
  Shuma e kursyer 19%
  4.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Shapka 819352-001
  3.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  4.400 LEK
  Ndihmë