TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
Shapka për fëmijë
Kodi i artikullit:
(819352-100)
NIKE

NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)

Çmimi i mëparshëm
4.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.400 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 5Y 37.5 23.5
  • 4Y 36 23
  • 6Y 38.5 24
  • 7Y 40 25
  • 3Y 35 22
  • 2Y 33.5 21
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Shapkat për fëmijë Nike Kawa ndihmojnë këmbët të relaksohen pas lojës dhe aktiviteteve intensive të fëmijës tuaj. Pjesa e sipërme sintetike përshtatet me konturet e këmbës së fëmijës për rehati dhe mbështetje optimale. Shtresa e poshtme është e përbërë nga shtresë Solarsoft e cila ofron një ndjesi të butë. Shtresa e tabanit dhe pjesa qendrore e shapkës siguron mbështetje dhe qëndrueshmëri të rehatshme. Specifikim: Shapka për fëmijë Ngjyra: e bardhë Kodi i artikullit: 819352-100 .
Detaje

Shapkat për fëmijë Nike Kawa ndihmojnë këmbët të relaksohen pas lojës dhe aktiviteteve intensive të fëmijës tuaj. Pjesa e sipërme sintetike përshtatet me konturet e këmbës së fëmijës për rehati dhe mbështetje optimale. Shtresa e poshtme është e përbërë nga shtresë Solarsoft e cila ofron një ndjesi të butë. Shtresa e tabanit dhe pjesa qendrore e shapkës siguron mbështetje dhe qëndrueshmëri të rehatshme.

Specifikim:

  • Shapka për fëmijë
  • Ngjyra: e bardhë
  • Kodi i artikullit: 819352-100
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Shapka
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
KOLEKCIJA_HR YOUNG ATHLETES
Qëllimi Notim
Masa Masa EU Masa në cm
5Y 37.5 23.5
4Y 36 23
6Y 38.5 24
7Y 40 25
3Y 35 22
2Y 33.5 21
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë