TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Topa FIN 20 LGE J350
adidas Topa FIN 20 LGE J350
adidas Topa FIN 20 LGE J350
adidas Topa FIN 20 LGE J350
adidas Topa FIN 20 LGE J350
adidas Topa FIN 20 LGE J350
adidas Topa FIN 20 LGE J350
adidas Topa FIN 20 LGE J350
adidas Topa FIN 20 LGE J350
adidas Topa FIN 20 LGE J350
Kodi i artikullit:
(FS0266)
adidas

adidas Topa FIN 20 LGE J350

Çmimi i mëparshëm
3.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.600 LEK
Çmimi me zbritje
2.500 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 5 5
  • 4 4
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Topa
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
Masa Masa EU Masa në cm
5 5
4 4

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Topa
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
Masa Masa EU Masa në cm
5 5
4 4

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë