TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Veshje
Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
adoleshente
femije-te-vegjel
foshnje
List: NEW
139 produkt

NEW

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kostum CHA213B401-3A
Kostum për fëmijë
array(0) {
}
6.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
6.900 LEK
Masa
2XS
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kostum CU8374-010
Nike Sportswear Big Kids 'Tracksuit është një kostum për fëmi...
Kostum për fëmijë
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 9%
7.500 LEK
Masa
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pjesa e poshtme e kostumit për fëmijë
array(0) {
}
3.700 LEK
Shuma e kursyer 10%
4.100 LEK
Masa
140
164
170
152
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pjesa e poshtme e kostumit për fëmijë
array(0) {
}
5.300 LEK
Shuma e kursyer 10%
5.900 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pjesa e poshtme e kostumit për fëmijë
array(0) {
}
3.100 LEK
Shuma e kursyer 9%
3.400 LEK
Masa
XS
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pjesa e poshtme e kostumit për fëmijë
array(0) {
}
3.400 LEK
Shuma e kursyer 11%
3.800 LEK
Masa
XS
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza HB6481
array(0) {
}
6.600 LEK
Shuma e kursyer 10%
7.300 LEK
Masa
140
164
176
152
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GN4037
array(0) {
}
5.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
5.800 LEK
Masa
Univerzalno
176
140
152
164
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza H07742
array(0) {
}
5.900 LEK
Shuma e kursyer 9%
6.500 LEK
Masa
176
140
164
152
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza H26636
array(0) {
}
6.600 LEK
Shuma e kursyer 10%
7.300 LEK
Masa
140
176
164
152
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza H26634
array(0) {
}
6.600 LEK
Shuma e kursyer 10%
7.300 LEK
Masa
164
176
140
152
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CHA213B607-10
array(0) {
}
4.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
4.900 LEK
Masa
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CHA213B607-01
array(0) {
}
4.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
4.900 LEK
Masa
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GE0950
array(0) {
}
6.600 LEK
Shuma e kursyer 10%
7.300 LEK
Masa
Univerzalno
170
152
164
140