TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Xhupa W NSW CORE SYN JKT
NIKE Xhupa W NSW CORE SYN JKT
NIKE Xhupa W NSW CORE SYN JKT
NIKE Xhupa W NSW CORE SYN JKT
NIKE Xhupa W NSW CORE SYN JKT
NIKE Xhupa W NSW CORE SYN JKT
NIKE Xhupa W NSW CORE SYN JKT
NIKE Xhupa W NSW CORE SYN JKT
Xhupa për femra
Kodi i artikullit:
(CZ1466-010)
NIKE

NIKE Xhupa W NSW CORE SYN JKT

Çmimi i mëparshëm
14.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.900 LEK
Çmimi me zbritje
7.500 LEK
Shuma e kursyer: 7.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike W NSW CORE SYN JKT është xhup për femra që do t'ju mbajë të ngrohtë gjatë ditëve të dimrit. I përbërë nga poliestër i papërshkueshëm nga shiu siguron një ndjesi butësie dhe rehatie. Detaje

Nike W NSW CORE SYN JKT është xhup për femra që do t'ju mbajë të ngrohtë gjatë ditëve të dimrit.

I përbërë nga poliestër i papërshkueshëm nga shiu siguron një ndjesi butësie dhe rehatie.

Jaka e lartë, kapuçi dhe zinxhiri gjatë gjithë gjatësisë sigurojnë mbrojtje shtesë nga era dhe të ftohtit.

Xhepat anash të thella ju lejojnë të mbani me vete kudo të gjitha gjërat e vogla të nevojshme.

Ky xhup i modës dimërore është zgjedhja e duhur për të gjithë ju që doni një stil të veçantë.

Specifikim:

• Prerje standarde

• Materiali i jashtëm: 100% poliester

• Ngjyra: E zezë

• Kodi i artikullit: CZ1466-010

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
L L
M M
S S
XS XS

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike W NSW CORE SYN JKT është xhup për femra që do t'ju mbajë të ngrohtë gjatë ditëve të dimrit.

I përbërë nga poliestër i papërshkueshëm nga shiu siguron një ndjesi butësie dhe rehatie.

Jaka e lartë, kapuçi dhe zinxhiri gjatë gjithë gjatësisë sigurojnë mbrojtje shtesë nga era dhe të ftohtit.

Xhepat anash të thella ju lejojnë të mbani me vete kudo të gjitha gjërat e vogla të nevojshme.

Ky xhup i modës dimërore është zgjedhja e duhur për të gjithë ju që doni një stil të veçantë.

Specifikim:

• Prerje standarde

• Materiali i jashtëm: 100% poliester

• Ngjyra: E zezë

• Kodi i artikullit: CZ1466-010

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
L L
M M
S S
XS XS

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Xhupa CZ1466-100
Nike W NSW CORE SYN JKT është xhup për femra që do t'ju mbajë...
7.500 LEK
Shuma e kursyer 50%
14.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa CZ1463-230
Xhupi për femra Nike W NSW CORE SYN PARKA me kapuç do t'ju lejojë t&e...
9.500 LEK
Shuma e kursyer 50%
18.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa CU5928-010
4.500 LEK
Shuma e kursyer 49%
8.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa CJ7344-010
4.100 LEK
Shuma e kursyer 50%
8.200 LEK
Ndihmë
string(0) ""
string(0) ""