TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte W NK ESSENTIAL JACKET
NIKE Produkte W NK ESSENTIAL JACKET
NIKE Produkte W NK ESSENTIAL JACKET
NIKE Produkte W NK ESSENTIAL JACKET
NIKE Produkte W NK ESSENTIAL JACKET
NIKE Produkte W NK ESSENTIAL JACKET
NIKE Produkte W NK ESSENTIAL JACKET
NIKE Produkte W NK ESSENTIAL JACKET
Xhup për femra me kapuç
Kodi i artikullit:
(CU3217-010)
NIKE

NIKE Produkte W NK ESSENTIAL JACKET

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Ruani në listën e të preferuarave
Xhupi Nike Essential me kapuç do t'ju lejojë të vraponi edhe kur koha është me shi. Materiali i papërshkueshëm nga uji në kombinim me kapuçin do t'ju sigurojë që të qëndroni të thatë. Detaje

Xhupi Nike Essential me kapuç do t'ju lejojë të vraponi edhe kur koha është me shi.

Materiali i papërshkueshëm nga uji në kombinim me kapuçin do t'ju sigurojë që të qëndroni të thatë.

Ju mund të ruani sendet me vlerë ose të ngrohni duart në xhepat me zinxhir në pjesën e përparme.

SPECIFIKIM:

• Ngjyra: e zezë, argjend

• Prerje e lirshme

• Logoja dhe detajet Glittery Swoosh

• Xhepat me zinxhir

• Përbërja e materialit: 100% poliester

• Kodi i artikullit: CU3217-010

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
GPO_FRSTOFRDT ESSENTIAL
PROD_BRNDMARKDESC ESSENTIALS - RUNNING
PROD_CATDESC HOODED JACKET, SPORT PERFORMANCE
SILUETA_HR WINDRUNNER

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Xhupi Nike Essential me kapuç do t'ju lejojë të vraponi edhe kur koha është me shi.

Materiali i papërshkueshëm nga uji në kombinim me kapuçin do t'ju sigurojë që të qëndroni të thatë.

Ju mund të ruani sendet me vlerë ose të ngrohni duart në xhepat me zinxhir në pjesën e përparme.

SPECIFIKIM:

• Ngjyra: e zezë, argjend

• Prerje e lirshme

• Logoja dhe detajet Glittery Swoosh

• Xhepat me zinxhir

• Përbërja e materialit: 100% poliester

• Kodi i artikullit: CU3217-010

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
GPO_FRSTOFRDT ESSENTIAL
PROD_BRNDMARKDESC ESSENTIALS - RUNNING
PROD_CATDESC HOODED JACKET, SPORT PERFORMANCE
SILUETA_HR WINDRUNNER

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DA1106-006
9.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.200 LEK
Ndihmë