TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Xhupa Sportswear Windrunner
NIKE Xhupa Sportswear Windrunner
NIKE Xhupa Sportswear Windrunner
NIKE Xhupa Sportswear Windrunner
NIKE Xhupa Sportswear Windrunner
NIKE Xhupa Sportswear Windrunner
NIKE Xhupa Sportswear Windrunner
NIKE Xhupa Sportswear Windrunner
Kodi i artikullit:
(DA0001-010)
NIKE

NIKE Xhupa Sportswear Windrunner

Çmimi i mëparshëm
12.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.000 LEK
Çmimi me zbritje
9.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Windrunner është një xhup për meshkuj me kapuç që përfaqëson një model modern të klasikes legjendare, modelit Windrunner të vitit 1978. Detajet e dizajnit marrin frymëzim nga versioni origjinal i xhupit të parë, i cili fitoi breza me modelin e tij ikonik të chevron dhe u bë pjesë e traditës së pasur të Nike. Në përputhje me teknologjitë moderne të prodhimit, xhaketa Nike Sportswear Windrunner është përbërë nga materiale të ricikluara. Shtresa e brendshme e rrjetës, llastiku në mëngë dhe buzë, si dhe lidhëset e rregullimit të kapuçit janë bërë nga 100% fibra të ricikluara. Jepini vetes mbrojtje të lehtë nga moti dhe shijoni stilin e përjetshëm Windrunner. Specifikim: Xhup për meshkuj Prerje standarde Përbërja: 100% poliester .
Detaje

Nike Sportswear Windrunner është një xhup për meshkuj me kapuç që përfaqëson një model modern të klasikes legjendare, modelit Windrunner të vitit 1978. Detajet e dizajnit marrin frymëzim nga versioni origjinal i xhupit të parë, i cili fitoi breza me modelin e tij ikonik të chevron dhe u bë pjesë e traditës së pasur të Nike. Në përputhje me teknologjitë moderne të prodhimit, xhaketa Nike Sportswear Windrunner është përbërë nga materiale të ricikluara. Shtresa e brendshme e rrjetës, llastiku në mëngë dhe buzë, si dhe lidhëset e rregullimit të kapuçit janë bërë nga 100% fibra të ricikluara. Jepini vetes mbrojtje të lehtë nga moti dhe shijoni stilin e përjetshëm Windrunner.

Specifikim:

  • Xhup për meshkuj
  • Prerje standarde
  • Përbërja: 100% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
MARKER_HR B
PROD_BRNDMARKDESC SPORT ESSENTIALS
PROD_CATDESC HOODED JACKET, NSW OTHER SPORTS
SILUETA_HR WINDRUNNER
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Sportswear Windrunner është një xhup për meshkuj me kapuç që përfaqëson një model modern të klasikes legjendare, modelit Windrunner të vitit 1978. Detajet e dizajnit marrin frymëzim nga versioni origjinal i xhupit të parë, i cili fitoi breza me modelin e tij ikonik të chevron dhe u bë pjesë e traditës së pasur të Nike. Në përputhje me teknologjitë moderne të prodhimit, xhaketa Nike Sportswear Windrunner është përbërë nga materiale të ricikluara. Shtresa e brendshme e rrjetës, llastiku në mëngë dhe buzë, si dhe lidhëset e rregullimit të kapuçit janë bërë nga 100% fibra të ricikluara. Jepini vetes mbrojtje të lehtë nga moti dhe shijoni stilin e përjetshëm Windrunner.

Specifikim:

  • Xhup për meshkuj
  • Prerje standarde
  • Përbërja: 100% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
MARKER_HR B
PROD_BRNDMARKDESC SPORT ESSENTIALS
PROD_CATDESC HOODED JACKET, NSW OTHER SPORTS
SILUETA_HR WINDRUNNER
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa DD6788-010
23.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
29.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Xhupa DD6844-326
19.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
23.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Xhupa DD6844-010
19.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
23.900 LEK
Ndihmë