TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Xhupa Sportswear Synthetic Fill
NIKE Xhupa Sportswear Synthetic Fill
NIKE Xhupa Sportswear Synthetic Fill
NIKE Xhupa Sportswear Synthetic Fill
Kodi i artikullit:
(CU9157-658)
NIKE

NIKE Xhupa Sportswear Synthetic Fill

Çmimi i mëparshëm
11.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.900 LEK
Çmimi me zbritje
8.300 LEK
Shuma e kursyer: 3.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M 11-12Y
  • S 9-10Y
  • L 12-13Y
  • XL 14-15Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Xhupi Nike SPORTSWEAR me mbushje sintetike është një xhup për fëmijë që do t'i mbajë të vegjëlit tuaj ngrohtë gjatë ditëve të dimrit. Është i përbërë prej poliesteri, dhe mbushja sintetike ofron një ndjenjë butësie dhe rehatie. Modeli ka një prerje klasike Chevron dhe është frymëzuar nga një model ikonik i vitit 78. Jaka e lartë dhe zinxhiri përgjatë gjithë gjatësisë ofrojnë mbrojtje shtesë nga era dhe të ftohtit. Xhepat e thellë anësor lejojnë që të gjitha gjërat e vogla të nevojshme të jenë pranë. Kjo xhaketë është zgjedhja e duhur për ditët aktive të dimrit të fëmijëve tuaj. Specifikim: Xhup për fëmijë Prerje standarde Materiali i jashtëm: 100% poliestër Mbushje e brendshme: Mbushje 100% sintetike Kodi i artikullit: CU9157-658 .
Detaje

Xhupi Nike SPORTSWEAR me mbushje sintetike është një xhup për fëmijë që do t'i mbajë të vegjëlit tuaj ngrohtë gjatë ditëve të dimrit. Është i përbërë prej poliesteri, dhe mbushja sintetike ofron një ndjenjë butësie dhe rehatie. Modeli ka një prerje klasike Chevron dhe është frymëzuar nga një model ikonik i vitit 78. Jaka e lartë dhe zinxhiri përgjatë gjithë gjatësisë ofrojnë mbrojtje shtesë nga era dhe të ftohtit. Xhepat e thellë anësor lejojnë që të gjitha gjërat e vogla të nevojshme të jenë pranë. Kjo xhaketë është zgjedhja e duhur për ditët aktive të dimrit të fëmijëve tuaj.

Specifikim:

  • Xhup për fëmijë
  • Prerje standarde
  • Materiali i jashtëm: 100% poliestër
  • Mbushje e brendshme: Mbushje 100% sintetike
  • Kodi i artikullit: CU9157-658
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
KOLEKCIJA_HR YOUNG ATHLETES
Masa Masa EU Masa në cm
M 11-12Y
S 9-10Y
L 12-13Y
XL 14-15Y
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Xhupa CU9157-016
8.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Xhupa CU9157-010
Xhupi Nike SPORTSWEAR SYNTHETIC-FILL për fëmijë do t’i mbajë t&e...
11.900 LEK
Ndihmë