TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Xhupa SPORTSWEAR FUTURA
NIKE Xhupa SPORTSWEAR FUTURA
NIKE Xhupa SPORTSWEAR FUTURA
NIKE Xhupa SPORTSWEAR FUTURA
NIKE Xhupa SPORTSWEAR FUTURA
NIKE Xhupa SPORTSWEAR FUTURA
NIKE Xhupa SPORTSWEAR FUTURA
NIKE Xhupa SPORTSWEAR FUTURA
Kodi i artikullit:
(DD5786-640)
NIKE

NIKE Xhupa SPORTSWEAR FUTURA

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
6.200 LEK
Shuma e kursyer: 2.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
PROD_BRNDMARKDESC VARSITY PACK
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS
Shkruaj JACKET
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
PROD_BRNDMARKDESC VARSITY PACK
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS
Shkruaj JACKET
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Xhupa DJ6997-601
11.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Xhupa DD5786-010
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Xhupa DJ6999-010
14.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
18.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Ndihmë