TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Xhupa W NSW TF RPL CLASSIC HD PARKA
NIKE Xhupa W NSW TF RPL CLASSIC HD PARKA
NIKE Xhupa W NSW TF RPL CLASSIC HD PARKA
NIKE Xhupa W NSW TF RPL CLASSIC HD PARKA
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(DJ6999-222)
NIKE

NIKE Xhupa W NSW TF RPL CLASSIC HD PARKA

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
18.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
18.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
18.000 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë