TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Xhupa Jordan 2 Fer
NIKE Xhupa Jordan 2 Fer
NIKE Xhupa Jordan 2 Fer
NIKE Xhupa Jordan 2 Fer
NIKE Xhupa Jordan 2 Fer
NIKE Xhupa Jordan 2 Fer
Kodi i artikullit:
(95A625-693)
NIKE

NIKE Xhupa Jordan 2 Fer

Çmimi i mëparshëm
9.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.800 LEK
Çmimi me zbritje
6.900 LEK
Shuma e kursyer: 2.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S 9-10Y
  • M 11-12Y
  • L 12-13Y
  • XL 14-15Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Jordan Color Blocked Air Puffer është një xhup për fëmijë me kapuç që fëmijët do ta preferojnë gjatë ditëve të ftohta. Pjesa e jashtme është e punuar me material cilësor dhe shumë të qëndrueshëm dhe pjesa e brendshme është e përbërë nga material i butë dhe i ngrohtë që do t'i mbajë të ngrohtë dhe do t'i mbrojë nga ditët e acarta. Modeli ka një zinxhir të plotë, një kapuç të rregullueshëm dhe xhepa në pjesën e përparme. Logoja dalluese e Jordan Jumpman tregon dashurinë për markën. Specifikim: Xhup për fëmijë Pjesa e brendshme e butë dhe e ngrohtë .
Detaje

Nike Jordan Color Blocked Air Puffer është një xhup për fëmijë me kapuç që fëmijët do ta preferojnë gjatë ditëve të ftohta. Pjesa e jashtme është e punuar me material cilësor dhe shumë të qëndrueshëm dhe pjesa e brendshme është e përbërë nga material i butë dhe i ngrohtë që do t'i mbajë të ngrohtë dhe do t'i mbrojë nga ditët e acarta. Modeli ka një zinxhir të plotë, një kapuç të rregullueshëm dhe xhepa në pjesën e përparme. Logoja dalluese e Jordan Jumpman tregon dashurinë për markën.

Specifikim:

  • Xhup për fëmijë
  • Pjesa e brendshme e butë dhe e ngrohtë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Basketboll
Masa Masa EU Masa në cm
S 9-10Y
M 11-12Y
L 12-13Y
XL 14-15Y
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa 95B402-001
5.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa 95A171-023
Masa: XS - 6-8 vjeç; S - 8-10 vjeç; M - 10-12 vjeç; L - 12-13 vjeç; ...
10.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa 957915-023
Nike Jordan MA-1 Bomber është një xhup për fëmijë për d...
11.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa 957917-023
Masa: XS - 6-8 vjeç; S - 8-10 vjeç; M - 10-12 vjeç; L - 12-13 vjeç; ...
9.900 LEK
Ndihmë