TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Xhupa Sportswear Therma-FIT Repel Classic Series
NIKE Xhupa Sportswear Therma-FIT Repel Classic Series
NIKE Xhupa Sportswear Therma-FIT Repel Classic Series
NIKE Xhupa Sportswear Therma-FIT Repel Classic Series
NIKE Xhupa Sportswear Therma-FIT Repel Classic Series
NIKE Xhupa Sportswear Therma-FIT Repel Classic Series
NIKE Xhupa Sportswear Therma-FIT Repel Classic Series
NIKE Xhupa Sportswear Therma-FIT Repel Classic Series
NIKE Xhupa Sportswear Therma-FIT Repel Classic Series
NIKE Xhupa Sportswear Therma-FIT Repel Classic Series
NIKE Xhupa Sportswear Therma-FIT Repel Classic Series
NIKE Xhupa Sportswear Therma-FIT Repel Classic Series
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(DJ6997-673)
NIKE

NIKE Xhupa Sportswear Therma-FIT Repel Classic Series

Çmimi i mëparshëm
14.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.900 LEK
Çmimi me zbritje
10.400 LEK
Shuma e kursyer: 4.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Seria klasike Nike Sportswear Therma-FIT Repel është një xhup për femra që do të jetë e preferuara juaj në ditët e ftohta. Pëlhura e tij e papërshkueshme nga uji dhe izolimi nga kushtet e jashtme janë bërë tërësisht nga poliestër i ricikluar i marrë nga plastika e riciklueshme (Nike ka arritur, që nga viti 2010, të sigurojë përpunimin dhe përdorimin e më shumë se 7 miliardë shisheve plastike). Teknologjia Nike Therma-FIT rregullon nxehtësinë natyrore të trupit tuaj për t'ju siguruar një ndjenjë ngrohtësie në ditët e ftohta. Materiali i butë ofron një ndjenjë të rehatshme. Xhepat e përparmë mbyllen me një zinxhir, kështu që ato janë një vend i sigurt për të ruajtur telefonat, çelësat dhe kartat, si dhe vendi i përsosur për të ngrohur duart. Grafika në pjesën e përparme i jep këtij xhupi një pamje të trashëguar, të veçantë Nike. Logoja Swoosh në fund e ngre pamjen tuaj në një nivel më të lartë dhe ju jep një ndjenjë rehatie. Specifikim: Xhup për femra Prerje standarde Teknologjia Therma-FIT Materiali: 100% poliester .
Detaje

Seria klasike Nike Sportswear Therma-FIT Repel është një xhup për femra që do të jetë e preferuara juaj në ditët e ftohta. Pëlhura e tij e papërshkueshme nga uji dhe izolimi nga kushtet e jashtme janë bërë tërësisht nga poliestër i ricikluar i marrë nga plastika e riciklueshme (Nike ka arritur, që nga viti 2010, të sigurojë përpunimin dhe përdorimin e më shumë se 7 miliardë shisheve plastike). Teknologjia Nike Therma-FIT rregullon nxehtësinë natyrore të trupit tuaj për t'ju siguruar një ndjenjë ngrohtësie në ditët e ftohta. Materiali i butë ofron një ndjenjë të rehatshme. Xhepat e përparmë mbyllen me një zinxhir, kështu që ato janë një vend i sigurt për të ruajtur telefonat, çelësat dhe kartat, si dhe vendi i përsosur për të ngrohur duart. Grafika në pjesën e përparme i jep këtij xhupi një pamje të trashëguar, të veçantë Nike. Logoja Swoosh në fund e ngre pamjen tuaj në një nivel më të lartë dhe ju jep një ndjenjë rehatie.

Specifikim:

  • Xhup për femra
  • Prerje standarde
  • Teknologjia Therma-FIT
  • Materiali: 100% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa DM6084-010
14.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
18.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Xhupa DJ6997-601
10.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.900 LEK
Ndihmë