në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Produkte Sportswear
NIKE Produkte Sportswear
NIKE Produkte Sportswear
NIKE Produkte Sportswear
NIKE Produkte Sportswear
NIKE Produkte Sportswear
NIKE Produkte Sportswear
NIKE Produkte Sportswear
Kodi i artikullit:
(DR9605-010)
NIKE

NIKE Produkte Sportswear

Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear është një xhup për meshkuj që do t'ju mbrojë nga era dhe ditët e ftohta të dimrit. Mos lejoni që dimri t'ju ndalojë të stërviteni në ajër të pastër dhe në natyrë. Është punuar me kujdes për ditët e ftohta me aktivitet fizik. Do t'ju mbajë ngrohtë, ndërsa në të njëjtën kohë do t'ju ofrojë liri të plotë lëvizjeje dhe rehati. Teknologjia Storm-FIT është rezistente ndaj kushteve të motit si era dhe lagështia. Jini maksimalisht të fokusuar në stërvitje. Ka gjithashtu xhepa me zinxhir për ruajtjen e sigurt të të gjitha sendeve tuaja të vogla. Specifikimi: Xhup për meshkuj Mbyllje me zinxhir Kapuç Përbërja: 100% poliestër.
Detaje

Nike Sportswear është një xhup për meshkuj që do t'ju mbrojë nga era dhe ditët e ftohta të dimrit. Mos lejoni që dimri t'ju ndalojë të stërviteni në ajër të pastër dhe në natyrë. Është punuar me kujdes për ditët e ftohta me aktivitet fizik. Do t'ju mbajë ngrohtë, ndërsa në të njëjtën kohë do t'ju ofrojë liri të plotë lëvizjeje dhe rehati. Teknologjia Storm-FIT është rezistente ndaj kushteve të motit si era dhe lagështia. Jini maksimalisht të fokusuar në stërvitje. Ka gjithashtu xhepa me zinxhir për ruajtjen e sigurt të të gjitha sendeve tuaja të vogla.
Specifikimi:

 • Xhup për meshkuj
 • Mbyllje me zinxhir
 • Kapuç
 • Përbërja: 100% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë