në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Xhupa Jordan Essentials
NIKE Xhupa Jordan Essentials
NIKE Xhupa Jordan Essentials
NIKE Xhupa Jordan Essentials
Kodi i artikullit:
(DJ0886-010)
NIKE

NIKE Xhupa Jordan Essentials

Çmimi i mëparshëm
12.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.700 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për meshkuj Nike Jordan Essentials ju ofron një pamje të trashëgimisë ikonike Jordan. E përbërë nga pëlhurë e qëndrueshme, është e disponueshme në një gamë të gjerë ngjyrash sezonale me panele të frymëzuara nga pjesa e sipërme klasike Wings. Një zinxhir i dyfishtë me dy drejtime ju lejon përshtatjen dhe pëlhura e qëndrueshme me thurje të dyfishtë ka një peshë të rehatshme dhe është e lëmuar. Specifikime Bluza për meshkuj Modeli: Jordan me përshtatje standarde Xhep “kangur” Materiali: 62 % pambuk / 38% poliester.
Detaje

Bluza për meshkuj Nike Jordan Essentials ju ofron një pamje të trashëgimisë ikonike Jordan. E përbërë nga pëlhurë e qëndrueshme, është e disponueshme në një gamë të gjerë ngjyrash sezonale me panele të frymëzuara nga pjesa e sipërme klasike Wings. Një zinxhir i dyfishtë me dy drejtime ju lejon përshtatjen dhe pëlhura e qëndrueshme me thurje të dyfishtë ka një peshë të rehatshme dhe është e lëmuar.
Specifikime

 • Bluza për meshkuj
 • Modeli: Jordan me përshtatje standarde
 • Xhep “kangur”
 • Materiali: 62 % pambuk / 38% poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Xhupa
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Basketboll
  Masa Masa EU Masa në cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Xhupa DQ7348-010
  13.500 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  26.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Xhupa DA9806-010
  12.000 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  23.900 LEK
  Ndihmë