NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Kodi i artikullit: DX1264-410
NIKE

NIKE Sportswear

Kodi i artikullit: DX1264-410
Nike Sportswear është një xhup për fëmijë me kapuç për adoleshentët. Ky xhup Nike do të sigurojë ngrohtësi dhe komoditet gajtë ditëve më të ftohta. Dy xhepa të mëdhenj anësor shërbejnë për ruajtjen e sendeve tuaja. Zinxhiri, i cili shtrihet në të gjithë gjatësinë e xhupit shërben për ruajtjen e gjërave tuaja të domosdoshme. Është prej poliesteri, me një dizajn të qëndrueshëm të papërshkueshëm nga uji që do t'ju mbajë të thatë në mot të lagësht. Logoja Nike e bën të qartë se cilës markë i besoni më shumë. Xhupi për fëmijë Nike Sportswear është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që e doni një mënyrë jetese aktive, sportive dhe një stil sportiv, urban të veshjes, edhe në mot të ftohtë. Specifikimi: Xhup për fëmijë Xhepa anash Zinxhir me gjatësi të plotë Përbërja: 100% poliestër.

SPORT VISION OUTLET ONLINE

Përfitoni deri në -70% ULJE në veshje, atlete dhe aksesorë sportiv.
Shikoni në website për të zbuluar modelet dhe ngjyrat e pafundme me çmimet më të mira.

12.700 LEK
12.700 LEK
5.100 LEK
Shuma e kursyer: 7.600 LEK
Më njoftoni për uljet
 • S
  S
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Sportswear është një xhup për fëmijë me kapuç për adoleshentët. Ky xhup Nike do të sigurojë ngrohtësi dhe komoditet gajtë ditëve më të ftohta. Dy xhepa të mëdhenj anësor shërbejnë për ruajtjen e sendeve tuaja. Zinxhiri, i cili shtrihet në të gjithë gjatësinë e xhupit shërben për ruajtjen e gjërave tuaja të domosdoshme. Është prej poliesteri, me një dizajn të qëndrueshëm të papërshkueshëm nga uji që do t'ju mbajë të thatë në mot të lagësht. Logoja Nike e bën të qartë se cilës markë i besoni më shumë. Xhupi për fëmijë Nike Sportswear është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që e doni një mënyrë jetese aktive, sportive dhe një stil sportiv, urban të veshjes, edhe në mot të ftohtë.
Specifikimi:

 • Xhup për fëmijë
 • Xhepa anash
 • Zinxhir me gjatësi të plotë
 • Përbërja: 100% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Xhupa
  Brand NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijët

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Xhupa FD2846-011
  9.000 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  17.900 LEK
  Shtoni në shportë
  NIKE Sportswear
  Xhupa
  NIKE Sportswear