në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Xhupa Sportswear
NIKE Xhupa Sportswear
NIKE Xhupa Sportswear
NIKE Xhupa Sportswear
NIKE Xhupa Sportswear
NIKE Xhupa Sportswear
NIKE Xhupa Sportswear
NIKE Xhupa Sportswear
Kodi i artikullit:
(DX1264-410)
NIKE

NIKE Xhupa Sportswear

Çmimi i mëparshëm
12.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.700 LEK
Çmimi me zbritje
8.000 LEK
Shuma e kursyer: 4.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • M *
 • S *
 • L *
 • XL *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear është një xhup për fëmijë me kapuç për adoleshentët. Ky xhup Nike do të sigurojë ngrohtësi dhe komoditet gajtë ditëve më të ftohta. Dy xhepa të mëdhenj anësor shërbejnë për ruajtjen e sendeve tuaja. Zinxhiri, i cili shtrihet në të gjithë gjatësinë e xhupit shërben për ruajtjen e gjërave tuaja të domosdoshme. Është prej poliesteri, me një dizajn të qëndrueshëm të papërshkueshëm nga uji që do t'ju mbajë të thatë në mot të lagësht. Logoja Nike e bën të qartë se cilës markë i besoni më shumë. Xhupi për fëmijë Nike Sportswear është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që e doni një mënyrë jetese aktive, sportive dhe një stil sportiv, urban të veshjes, edhe në mot të ftohtë. Specifikimi: Xhup për fëmijë Xhepa anash Zinxhir me gjatësi të plotë Përbërja: 100% poliestër.
Detaje

Nike Sportswear është një xhup për fëmijë me kapuç për adoleshentët. Ky xhup Nike do të sigurojë ngrohtësi dhe komoditet gajtë ditëve më të ftohta. Dy xhepa të mëdhenj anësor shërbejnë për ruajtjen e sendeve tuaja. Zinxhiri, i cili shtrihet në të gjithë gjatësinë e xhupit shërben për ruajtjen e gjërave tuaja të domosdoshme. Është prej poliesteri, me një dizajn të qëndrueshëm të papërshkueshëm nga uji që do t'ju mbajë të thatë në mot të lagësht. Logoja Nike e bën të qartë se cilës markë i besoni më shumë. Xhupi për fëmijë Nike Sportswear është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që e doni një mënyrë jetese aktive, sportive dhe një stil sportiv, urban të veshjes, edhe në mot të ftohtë.
Specifikimi:

 • Xhup për fëmijë
 • Xhepa anash
 • Zinxhir me gjatësi të plotë
 • Përbërja: 100% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Xhupa
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijët
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Xhupa DX1266-010
  8.900 LEK
  Shuma e kursyer 37%
  14.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Xhupa DX1264-013
  8.000 LEK
  Shuma e kursyer 37%
  12.700 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Xhupa DX1268-010
  10.400 LEK
  Shuma e kursyer 37%
  16.500 LEK
  Ndihmë