NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Kodi i artikullit: DR9605-638
NIKE

NIKE Sportswear

Kodi i artikullit: DR9605-638
Nike Sportswear është një xhup për meshkuj që do t'ju mbrojë nga era dhe ditët e ftohta të dimrit. Mos lejoni që dimri t'ju ndalojë të stërviteni në ajër të pastër dhe në natyrë. Është punuar me kujdes për ditët e ftohta me aktivitet fizik. Do t'ju mbajë ngrohtë, ndërsa në të njëjtën kohë do t'ju ofrojë liri të plotë lëvizjeje dhe rehati. Teknologjia Storm-FIT është rezistente ndaj kushteve të motit si era dhe lagështia. Jini maksimalisht të fokusuar në stërvitje. Ka gjithashtu xhepa me zinxhir për ruajtjen e sigurt të të gjitha sendeve tuaja të vogla. Specifikimi: Xhup për meshkuj Mbyllje me zinxhir Kapuç Përbërja: 100% poliestër.
26.900 LEK
26.900 LEK
13.500 LEK
Shuma e kursyer: 13.400 LEK
Më njoftoni për uljet
 • S
 • M
 • L
 • XL
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Sportswear është një xhup për meshkuj që do t'ju mbrojë nga era dhe ditët e ftohta të dimrit. Mos lejoni që dimri t'ju ndalojë të stërviteni në ajër të pastër dhe në natyrë. Është punuar me kujdes për ditët e ftohta me aktivitet fizik. Do t'ju mbajë ngrohtë, ndërsa në të njëjtën kohë do t'ju ofrojë liri të plotë lëvizjeje dhe rehati. Teknologjia Storm-FIT është rezistente ndaj kushteve të motit si era dhe lagështia. Jini maksimalisht të fokusuar në stërvitje. Ka gjithashtu xhepa me zinxhir për ruajtjen e sigurt të të gjitha sendeve tuaja të vogla.
Specifikimi:

 • Xhup për meshkuj
 • Mbyllje me zinxhir
 • Kapuç
 • Përbërja: 100% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Xhupa
  Brand NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Xhupa FB8185-410
  17.400 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  34.800 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Xhupa FB8185-077
  17.400 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  34.800 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Xhupa FB8185-011
  17.400 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  34.800 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Xhupa DA0001-014
  10.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  14.500 LEK
  Shtoni në shportë
  NIKE Sportswear
  Xhupa
  NIKE Sportswear