në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

COLUMBIA Xhupa Labyrinth Loop™
COLUMBIA Xhupa Labyrinth Loop™
COLUMBIA Xhupa Labyrinth Loop™
COLUMBIA Xhupa Labyrinth Loop™
COLUMBIA Xhupa Labyrinth Loop™
COLUMBIA Xhupa Labyrinth Loop™
COLUMBIA Xhupa Labyrinth Loop™
COLUMBIA Xhupa Labyrinth Loop™
COLUMBIA Xhupa Labyrinth Loop™
COLUMBIA Xhupa Labyrinth Loop™
Kodi i artikullit:
(1957341398)
COLUMBIA

COLUMBIA Xhupa Labyrinth Loop™

Çmimi i mëparshëm
22.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
22.900 LEK
Çmimi me zbritje
11.500 LEK
Shuma e kursyer: 11.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Columbia Labyrinth Loop™ është xhup për meshkuj i përshtatshëm edhe për ski ose sporte bore. Ky model ju sjell standardin “e artë” kur bëhet fjalë për ngrohtësinë, pasi pendët e tij sintetike të ricikluara dhe veshja termoreflektuese e avancuar Omni-Heat™ Infinity do t'ju ofrojnë ngrohtësi optimale gjatë aktiviteteve të motit të ftohtë.Specifikimet: Xhup për meshkuj për vrapim ose ski Omni-Heat™ Infinity Omni-Heat™ Xhep i brendshëm me zinxhir Xhepa anash me zinxhir.
Detaje

Columbia Labyrinth Loop™ është xhup për meshkuj i përshtatshëm edhe për ski ose sporte bore. Ky model ju sjell standardin “e artë” kur bëhet fjalë për ngrohtësinë, pasi pendët e tij sintetike të ricikluara dhe veshja termoreflektuese e avancuar Omni-Heat™ Infinity do t'ju ofrojnë ngrohtësi optimale gjatë aktiviteteve të motit të ftohtë.
Specifikimet:

 • Xhup për meshkuj për vrapim ose ski
 • Omni-Heat™ Infinity
 • Omni-Heat™
 • Xhep i brendshëm me zinxhir
 • Xhepa anash me zinxhir

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Xhupa
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Outdoor
  Marka COLUMBIA
  Masa Masa EU Masa në cm
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Xhupa 1698001012
  9.000 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  17.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë