NIKE Therma-FIT Ultimate Repel
NIKE Therma-FIT Ultimate Repel
NIKE Therma-FIT Ultimate Repel
NIKE Therma-FIT Ultimate Repel
NIKE Therma-FIT Ultimate Repel
NIKE Therma-FIT Ultimate Repel
Kodi i artikullit: FD2842-010
NIKE

NIKE Therma-FIT Ultimate Repel

Kodi i artikullit: FD2842-010
Xhupi me kapuç për fëmijë Nike Sportswear për adoleshentë është krijuar për të dhënë rehati dhe një ndjenjë komode ngrohtësie në ditët e dimrit. Aventurat tuaja nuk ndalen me motin e ftohtë. Xhupi është projektuar të jetë më i gjatë se një xhup tradicional në mënyrë që ju të keni mbulim shtesë. Jetëgjatësia dhe qëndrueshmëria është ajo çka e bën këtë model idealin për përdorim. Përforcimet elastike në skaje ndihmojnë në mos depërtimin e të ftohtit në mënyrë që ju të keni ngrohtësi shtesë. Teknologjia Nike Therma-FIT ndihmon në menaxhimin e nxehtësisë natyrale të trupit tuaj për t'ju ndihmuarr të qëndroni ngrohtë në kushtet e ftohta të motit. Blown Thermore® Ecodown® Fiber Genius ofron ndjesinë e izolimt të plotë dhe është përbërë prej fibrash 100% të ricikluara.Specifikimi: Xhup për fëmijë për adoleshentë Lahet në lavatriçe Kapuç Përshtatje e gjerë Teknologji Nike Therma-FIT Xhepa përpara Thermore® Ecodown® Fiber Genius Zinxhir me gjatësi të plotë Përbërja: 100% poliestër Logo Nike Material kundra ujit.
19.700 LEK
19.700 LEK
9.900 LEK
Shuma e kursyer: 9.800 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 11-12Y
 • 12-13Y
 • 14-15Y
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Xhupi me kapuç për fëmijë Nike Sportswear për adoleshentë është krijuar për të dhënë rehati dhe një ndjenjë komode ngrohtësie në ditët e dimrit. Aventurat tuaja nuk ndalen me motin e ftohtë. Xhupi është projektuar të jetë më i gjatë se një xhup tradicional në mënyrë që ju të keni mbulim shtesë. Jetëgjatësia dhe qëndrueshmëria është ajo çka e bën këtë model idealin për përdorim. Përforcimet elastike në skaje ndihmojnë në mos depërtimin e të ftohtit në mënyrë që ju të keni ngrohtësi shtesë. Teknologjia Nike Therma-FIT ndihmon në menaxhimin e nxehtësisë natyrale të trupit tuaj për t'ju ndihmuarr të qëndroni ngrohtë në kushtet e ftohta të motit. Blown Thermore® Ecodown® Fiber Genius ofron ndjesinë e izolimt të plotë dhe është përbërë prej fibrash 100% të ricikluara.

Specifikimi:

 • Xhup për fëmijë për adoleshentë
 • Lahet në lavatriçe
 • Kapuç
 • Përshtatje e gjerë
 • Teknologji Nike Therma-FIT
 • Xhepa përpara
 • Thermore® Ecodown® Fiber Genius
 • Zinxhir me gjatësi të plotë
 • Përbërja: 100% poliestër
 • Logo Nike
 • Material kundra ujit

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Xhupa
  Brand NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë vajza
  NIKE Therma-FIT Ultimate Repel
  Xhupa
  NIKE Therma-FIT Ultimate Repel