TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
Kodi i artikullit:
(CE9048)
adidas

adidas Xhupa CORE18 RN JKT

Çmimi i mëparshëm
5.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.800 LEK
Çmimi me zbritje
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas Core 18 është një xhaketë për meshkuj me kapuç që do t'ju mbajë ngrohtë ndërsa prisni që ju të hyni në lojë. Ajo ka një prerje standarde me shumë rehati në zonën e belit dhe shpatullave për liri më të madhe të lëvizjes, ndërsa kapuçi i gjerë ju mbron nga era dhe shiu. Detajet mbi supet në një ngjyrë dhe logoja e adidas zbulojnë një dashuri për markën dhe cilësinë që ju vishni. Specifikim: • Zinxhir me gjatësi të plotë • logoja e adidas në të djathtë • Kapuç i rregullueshëm • Xhepat anësorë • Materiali: 100% najlon • Ngjyra: e zezë .
Detaje

adidas Core 18 është një xhaketë për meshkuj me kapuç që do t'ju mbajë ngrohtë ndërsa prisni që ju të hyni në lojë.

Ajo ka një prerje standarde me shumë rehati në zonën e belit dhe shpatullave për liri më të madhe të lëvizjes, ndërsa kapuçi i gjerë ju mbron nga era dhe shiu.

Detajet mbi supet në një ngjyrë dhe logoja e adidas zbulojnë një dashuri për markën dhe cilësinë që ju vishni.

Specifikim:

• Zinxhir me gjatësi të plotë

• logoja e adidas në të djathtë

• Kapuç i rregullueshëm

• Xhepat anësorë

• Materiali: 100% najlon

• Ngjyra: e zezë

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Futboll
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
SILUETA_HR HOODY WITH ZIP
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas Core 18 është një xhaketë për meshkuj me kapuç që do t'ju mbajë ngrohtë ndërsa prisni që ju të hyni në lojë.

Ajo ka një prerje standarde me shumë rehati në zonën e belit dhe shpatullave për liri më të madhe të lëvizjes, ndërsa kapuçi i gjerë ju mbron nga era dhe shiu.

Detajet mbi supet në një ngjyrë dhe logoja e adidas zbulojnë një dashuri për markën dhe cilësinë që ju vishni.

Specifikim:

• Zinxhir me gjatësi të plotë

• logoja e adidas në të djathtë

• Kapuç i rregullueshëm

• Xhepat anësorë

• Materiali: 100% najlon

• Ngjyra: e zezë

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Futboll
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
SILUETA_HR HOODY WITH ZIP
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë