TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
Kodi i artikullit:
(CV3695)
adidas

adidas Xhupa CORE18 RN JKT

Çmimi i mëparshëm
5.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.800 LEK
Çmimi me zbritje
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Sfidoni motin e ftohtë të dimrit teksa mbani veshur këtë xhup për meshkuj adidas. Një kapuç i rregullueshëm dhe një zinxhir i plotë ju mban të mbuluar dhe të thatë, ndërsa një pjesë e brendshme rrjetë ndihmon në menaxhimin e ajrosjes për t'ju mbajtur të thatë për brenda. Logoja e adidas e vendosur në pjesën anësore plotëson pamjen e këtij modeli. Specifikimet Xhup për meshkuj Zinxhir i plotë Logo Adidas Badge of Sport 100% najlon Ngjyra: E kuqe / e bardhë Kodi i produktit: CV3695 .
Detaje

Sfidoni motin e ftohtë të dimrit teksa mbani veshur këtë xhup për meshkuj adidas. Një kapuç i rregullueshëm dhe një zinxhir i plotë ju mban të mbuluar dhe të thatë, ndërsa një pjesë e brendshme rrjetë ndihmon në menaxhimin e ajrosjes për t'ju mbajtur të thatë për brenda. Logoja e adidas e vendosur në pjesën anësore plotëson pamjen e këtij modeli.

Specifikimet

 • Xhup për meshkuj
 • Zinxhir i plotë
 • Logo Adidas Badge of Sport
 • 100% najlon
 • Ngjyra: E kuqe / e bardhë
 • Kodi i produktit: CV3695
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Futboll
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL
2XL 2XL
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë