TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete ADVANTAGE BASE
adidas Atlete ADVANTAGE BASE
adidas Atlete ADVANTAGE BASE
adidas Atlete ADVANTAGE BASE
adidas Atlete ADVANTAGE BASE
adidas Atlete ADVANTAGE BASE
adidas Atlete ADVANTAGE BASE
adidas Atlete ADVANTAGE BASE
Atlete për femra
Kodi i artikullit:
(EE7511)
adidas

adidas Atlete ADVANTAGE BASE

Çmimi i mëparshëm
8.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.700 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • Univerzalno
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6- 40 24.6
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 4 36 2/3 22.5
 • 5 38 23.3
 • 6 39 1/3 24.2
 • 3- 36 22.1
 • 3 35.5 21.6
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas ADVANTAGE BASE janë atlete për femra. Dizajni i thjeshtë dhe elegant plotësohet nga tre shiritat e famshëm adidas, të cilat në këtë rast kanë një pamje të veçantë. Detaje

adidas ADVANTAGE BASE janë atlete për femra.

Dizajni i thjeshtë dhe elegant plotësohet nga tre shiritat e famshëm adidas, të cilat në këtë rast kanë një pamje të veçantë.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure sintetike, e cila duket shumë e lëmuar.

Këto atlete mund t’i vishni në raste të ndryshme, sa herë që dëshironi.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

 • Pjesa e poshtme prej gome
 • Pjesa e sipërme: lëkurë sintetike, tekstil
 • Ngjyra e shfaqur: E zezë
 • Kodi i artikullit: EE7511
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
Univerzalno
5- 38 2/3 23.8
6- 40 24.6
4- 37 1/3 22.9
4 36 2/3 22.5
5 38 23.3
6 39 1/3 24.2
3- 36 22.1
3 35.5 21.6

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas ADVANTAGE BASE janë atlete për femra.

Dizajni i thjeshtë dhe elegant plotësohet nga tre shiritat e famshëm adidas, të cilat në këtë rast kanë një pamje të veçantë.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure sintetike, e cila duket shumë e lëmuar.

Këto atlete mund t’i vishni në raste të ndryshme, sa herë që dëshironi.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

 • Pjesa e poshtme prej gome
 • Pjesa e sipërme: lëkurë sintetike, tekstil
 • Ngjyra e shfaqur: E zezë
 • Kodi i artikullit: EE7511
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
Univerzalno
5- 38 2/3 23.8
6- 40 24.6
4- 37 1/3 22.9
4 36 2/3 22.5
5 38 23.3
6 39 1/3 24.2
3- 36 22.1
3 35.5 21.6

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX8725
Një pamje klasike dominon në atletet e femrave adidas BREAKNET PLUS të frym...
8.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX8724
Një pamje e mirë klasike dominon në atletet e grave adidas BREAKNET PLUS t&...
8.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FW6120
Atletet për meshkuj adidas GALAXY 5 shtojnë mbështetje të butë n&...
5.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
7.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EF1060
Këto atlete tregojnë një stil pa kompromis në një performancë...
6.500 LEK
Shuma e kursyer 40%
10.900 LEK
Ndihmë
string(0) ""
string(0) ""