TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5451-108)
NIKE

NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BPV

Çmimi i mëparshëm
5.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.300 LEK
Çmimi me zbritje
3.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 12C 29.5 18
  • 2.5Y 34 21.5
  • 11C 28 17
  • 1Y 32 20
  • 13C 31 19
  • 12.5C 30 18.5
  • 3Y 35 22
  • 1.5Y 33 20.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atlete për fëmijë Nike Court Borough Low 2 kombinojnë komoditetin dhe një stil unik sportiv. Dizajni retro i basketbollit dhe mbështetja e strukturuar e personalizueshme do t'i bëjë fëmijët të duken si yje brenda dhe jashtë fushës. Detaje

Atlete për fëmijë Nike Court Borough Low 2 kombinojnë komoditetin dhe një stil unik sportiv.

Dizajni retro i basketbollit dhe mbështetja e strukturuar e personalizueshme do t'i bëjë fëmijët të duken si yje brenda dhe jashtë fushës.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure cilësore për jetëgjatësi dhe mirëmbajtje më të lehtë.

Shiriti ngjitës në kombinim me lidhëse  mundëson fiksimin më të mirë të këmbëve .

Tabani prej gome me gjatësi të plotë ngjitet në nënshtresa të ndryshme duke siguruar tërheqje të qëndrueshme.

SPECIFIKIM:

• Atlete për fëmijë të vegjël nga 4 deri në 10 vjeç

• Shirit ngjitës

• Lehtësisht për tu veshur

• Ngjyra: e bardhë, rozë

• Kodi i artikullit: BQ5451-108

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë vajza
Masa Masa EU Masa në cm
12C 29.5 18
2"Y 34 21.5
11C 28 17
1Y 32 20
13C 31 19
12"C 30 18.5
3Y 35 22
1"Y 33 20.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Atlete për fëmijë Nike Court Borough Low 2 kombinojnë komoditetin dhe një stil unik sportiv.

Dizajni retro i basketbollit dhe mbështetja e strukturuar e personalizueshme do t'i bëjë fëmijët të duken si yje brenda dhe jashtë fushës.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure cilësore për jetëgjatësi dhe mirëmbajtje më të lehtë.

Shiriti ngjitës në kombinim me lidhëse  mundëson fiksimin më të mirë të këmbëve .

Tabani prej gome me gjatësi të plotë ngjitet në nënshtresa të ndryshme duke siguruar tërheqje të qëndrueshme.

SPECIFIKIM:

• Atlete për fëmijë të vegjël nga 4 deri në 10 vjeç

• Shirit ngjitës

• Lehtësisht për tu veshur

• Ngjyra: e bardhë, rozë

• Kodi i artikullit: BQ5451-108

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë vajza
Masa Masa EU Masa në cm
12C 29.5 18
2"Y 34 21.5
11C 28 17
1Y 32 20
13C 31 19
12"C 30 18.5
3Y 35 22
1"Y 33 20.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete BQ5672-021
Atlete Nike Revolution 5 për fëmijë sjellin rehati revolucionare në k&...
4.100 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete AT1801-002
3.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
5.300 LEK
Ndihmë