TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(FZ2805)
adidas

adidas Atlete RUNFALCON 2.0

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
5.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7 40 2/3 25
  • 9 43 1/3 26.7
  • 10- 45 1/3 28
  • 9- 44 27.1
  • 7- 41 1/3 25.5
  • 8- 42 2/3 26.3
  • 8 42 25.9
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për meshkuj adidas RUN FALCON 2.0 SHOES janë krijuar për të gjithë ata që bëjnë një jetë sportive dhe nuk heqin dorë nga vrapimi. Detaje

Atletet për meshkuj adidas RUN FALCON 2.0 SHOES janë krijuar për të gjithë ata që bëjnë një jetë sportive dhe nuk heqin dorë nga vrapimi.

Pjesa e sipërme është e përbërë nga materiali rrjetë që ofron rrjedhje të ajrit dhe kështu ajros këmbët tuaja.

Tabani prej gome ju ofron mbështetje dhe qëndrueshmëri të plotë dhe nuk lejon që këmba juaj të rrëshqasë.

Vishni atletet për meshkuj RUN FALCON 2.0 SHOES dhe pas kësaj gjithçka është më e lehtë.

 

SPECIFIKIM

• tabani prej gome

• Pjesa e sipërme e përbërë prej materiali rrjetë dhe lëkurë

• tabani i mesëm EVA

• Ngjyra: e kuqe

• Kodi i artikullit: FZ2805

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
7 40 2/3 25
9 43 1/3 26.7
10- 45 1/3 28
9- 44 27.1
7- 41 1/3 25.5
8- 42 2/3 26.3
8 42 25.9

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Atletet për meshkuj adidas RUN FALCON 2.0 SHOES janë krijuar për të gjithë ata që bëjnë një jetë sportive dhe nuk heqin dorë nga vrapimi.

Pjesa e sipërme është e përbërë nga materiali rrjetë që ofron rrjedhje të ajrit dhe kështu ajros këmbët tuaja.

Tabani prej gome ju ofron mbështetje dhe qëndrueshmëri të plotë dhe nuk lejon që këmba juaj të rrëshqasë.

Vishni atletet për meshkuj RUN FALCON 2.0 SHOES dhe pas kësaj gjithçka është më e lehtë.

 

SPECIFIKIM

• tabani prej gome

• Pjesa e sipërme e përbërë prej materiali rrjetë dhe lëkurë

• tabani i mesëm EVA

• Ngjyra: e kuqe

• Kodi i artikullit: FZ2805

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
7 40 2/3 25
9 43 1/3 26.7
10- 45 1/3 28
9- 44 27.1
7- 41 1/3 25.5
8- 42 2/3 26.3
8 42 25.9

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë