TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
Atlete për vrapim për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FZ0095)
adidas

adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I

Çmimi i mëparshëm
4.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.400 LEK
Çmimi me zbritje
3.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 4K 20 11.5
  • 6K *
  • 7-K *
  • 8-K *
  • 5-K *
  • 5K *
  • 7K *
  • 9-K *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas RUNFALCON 2.0 janë atlete për fëmijë, të cilat janë frymëzuar nga modelet e atleteve për vrapim nga vitet 90-të. Ato janë shumë të rehatshëm dhe të lehta. Detaje

adidas RUNFALCON 2.0 janë atlete për fëmijë, të cilat janë frymëzuar nga modelet e atleteve për vrapim nga vitet 90-të.

Ato janë shumë të rehatshëm dhe të lehta.

Tani atyre u është dhënë një pamje e re dhe një azhurnim modern.

Pjesa e sipërme e këtyre atleteve është e përbërë nga materiale sintetike dhe kamoshi, me një ngjyrë moderne dhe  TPU në anësore.

Shtresa e butë EVA siguron rehati dhe një ndjenjë komoditeti të vërtetë në çdo hap.

Rripi Velcro në zonën e kyçit të këmbës e bën më të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve.

Vajzat e vogla do të shijojnë atletet e tyre RUNFALCON.

adidas ju garanton cilësinë më të mirë të mundshme.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

• Pjesa e sipërme: materiale sintetike, lëkurë origjinale - kamosh, tekstil

• tabani prej gome

• Ngjyra e shfaqur: Gri /  Rozë /  E bardhë

• Kodi i artikullit: FZ0095

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijë vajza
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Masa Masa EU Masa në cm
4K 20 11.5
6K
7-K
8-K
5-K
5K
7K
9-K

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas RUNFALCON 2.0 janë atlete për fëmijë, të cilat janë frymëzuar nga modelet e atleteve për vrapim nga vitet 90-të.

Ato janë shumë të rehatshëm dhe të lehta.

Tani atyre u është dhënë një pamje e re dhe një azhurnim modern.

Pjesa e sipërme e këtyre atleteve është e përbërë nga materiale sintetike dhe kamoshi, me një ngjyrë moderne dhe  TPU në anësore.

Shtresa e butë EVA siguron rehati dhe një ndjenjë komoditeti të vërtetë në çdo hap.

Rripi Velcro në zonën e kyçit të këmbës e bën më të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve.

Vajzat e vogla do të shijojnë atletet e tyre RUNFALCON.

adidas ju garanton cilësinë më të mirë të mundshme.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

• Pjesa e sipërme: materiale sintetike, lëkurë origjinale - kamosh, tekstil

• tabani prej gome

• Ngjyra e shfaqur: Gri /  Rozë /  E bardhë

• Kodi i artikullit: FZ0095

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijë vajza
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Masa Masa EU Masa në cm
4K 20 11.5
6K
7-K
8-K
5-K
5K
7K
9-K

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S24059
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Ndihmë