TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I
Atlete për vrapim për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FZ0093)
adidas

adidas Atlete RUNFALCON 2.0 I

Çmimi i mëparshëm
4.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.800 LEK
Çmimi me zbritje
3.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 4K 20 11.5
  • 7K 24 14
  • 5K 21 12.3
  • 8-K 26 15.3
  • 7-K 25 14.5
  • 6K 23 13.2
  • 9-K 27 16.1
  • 5-K 22 12.8
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Për vogëlushët e lëvizur, atletet për fëmijë Adidas RUNFALCON 2.0 C janë zgjedhja perfekte. Pjesa e sipërme dhe e qëndrueshme e rrjetës për ajrosje është e dizajnuar për t'i dhënë atyre rehati nëse vrapojnë në këndin e lojrave. Detaje

Për vogëlushët e lëvizur, atletet për fëmijë Adidas RUNFALCON 2.0 C janë zgjedhja perfekte.

Pjesa e sipërme dhe e qëndrueshme e rrjetës për ajrosje është e dizajnuar për t'i dhënë atyre rehati nëse vrapojnë në këndin e lojrave.

Specifikim:

• Lidhëse elastike dhe rripa velcro

• Pjesa e sipërme e tekstilit

• tabani sintetik i qëndrueshëm

• Ngjyra: E zezë / E bardhë

• Kodi i artikullit: FZ0093

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Masa Masa EU Masa në cm
4K 20 11.5
7K 24 14
5K 21 12.3
8-K 26 15.3
7-K 25 14.5
6K 23 13.2
9-K 27 16.1
5-K 22 12.8
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S24052
2.900 LEK
Shuma e kursyer 19%
3.600 LEK
Ndihmë