TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GZ8077)
adidas

adidas Atlete RUNFALCON 2.0

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
5.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 9- 44 27.1
 • 7 40 2/3 25
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 9 43 1/3 26.7
 • 10- 45 1/3 28
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas RUNFALCON 2.0 janë atlete për meshkuj, të cilat janë të frymëzuara nga modelet e këpucëve të vrapimit të viteve '90. Janë shumë të rehatshme dhe të lehta. Tani atyre u është dhënë një pamje e re dhe një përditësim modern. Filloni të matni kilometrazhin me këto atlete të lehta vrapimi Falcon, me ndihmën e jastëkëve të butë që i japin rehati çdo hapi në rutine ose në praktikë. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve është prej materialesh sintetike dhe kamoshi, me një ngjyrë TPU moderne. Sholla e butë EVA ofron rehati dhe një ndjenjë rehatie të vërtetë në çdo hap. Ju do të shijoni atletet tuaja Falcon. adidas ju garanton cilësinë më të mirë të mundshme. SPECIFIKIM PRODUKTI: Pjesa e sipërme: materiale sintetike, lëkurë origjinale - kamoshi, tekstil Taban prej gome Kodi i artikullit: GZ8077 .
Detaje

adidas RUNFALCON 2.0 janë atlete për meshkuj, të cilat janë të frymëzuara nga modelet e këpucëve të vrapimit të viteve '90. Janë shumë të rehatshme dhe të lehta. Tani atyre u është dhënë një pamje e re dhe një përditësim modern. Filloni të matni kilometrazhin me këto atlete të lehta vrapimi Falcon, me ndihmën e jastëkëve të butë që i japin rehati çdo hapi në rutine ose në praktikë. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve është prej materialesh sintetike dhe kamoshi, me një ngjyrë TPU moderne. Sholla e butë EVA ofron rehati dhe një ndjenjë rehatie të vërtetë në çdo hap. Ju do të shijoni atletet tuaja Falcon. adidas ju garanton cilësinë më të mirë të mundshme.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

 • Pjesa e sipërme: materiale sintetike, lëkurë origjinale - kamoshi, tekstil
 • Taban prej gome
 • Kodi i artikullit: GZ8077
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Masa Masa EU Masa në cm
9- 44 27.1
7 40 2/3 25
8- 42 2/3 26.3
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
9 43 1/3 26.7
10- 45 1/3 28

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas RUNFALCON 2.0 janë atlete për meshkuj, të cilat janë të frymëzuara nga modelet e këpucëve të vrapimit të viteve '90. Janë shumë të rehatshme dhe të lehta. Tani atyre u është dhënë një pamje e re dhe një përditësim modern. Filloni të matni kilometrazhin me këto atlete të lehta vrapimi Falcon, me ndihmën e jastëkëve të butë që i japin rehati çdo hapi në rutine ose në praktikë. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve është prej materialesh sintetike dhe kamoshi, me një ngjyrë TPU moderne. Sholla e butë EVA ofron rehati dhe një ndjenjë rehatie të vërtetë në çdo hap. Ju do të shijoni atletet tuaja Falcon. adidas ju garanton cilësinë më të mirë të mundshme.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

 • Pjesa e sipërme: materiale sintetike, lëkurë origjinale - kamoshi, tekstil
 • Taban prej gome
 • Kodi i artikullit: GZ8077
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Masa Masa EU Masa në cm
9- 44 27.1
7 40 2/3 25
8- 42 2/3 26.3
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
9 43 1/3 26.7
10- 45 1/3 28

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H04623
6.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.000 LEK
Ndihmë