TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

ASICS Atlete Gel-Sonoma 6 GTX
ASICS Atlete Gel-Sonoma 6 GTX
ASICS Atlete Gel-Sonoma 6 GTX
ASICS Atlete Gel-Sonoma 6 GTX
ASICS Atlete Gel-Sonoma 6 GTX
ASICS Atlete Gel-Sonoma 6 GTX
ASICS Atlete Gel-Sonoma 6 GTX
ASICS Atlete Gel-Sonoma 6 GTX
ASICS Atlete Gel-Sonoma 6 GTX
ASICS Atlete Gel-Sonoma 6 GTX
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(1011B048-010)
ASICS

ASICS Atlete Gel-Sonoma 6 GTX

Çmimi i mëparshëm
14.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.500 LEK
Çmimi me zbritje
10.200 LEK
Shuma e kursyer: 4.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 11.5 46 29
 • 10 44 28
 • 8.5 42 26.5
 • 9.5 43.5 27.5
 • 8 41.5 26
 • 11 45 28.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Asics GEL-SONOMA 6 GTX janë atlete vrapimi për meshkuj të krijuara për pistë, por edhe për ecje dhe aktivitete të tjera në natyrë. Ky version i përditësuar i atleteve ka një pjesë të sipërme GORE-TEX që i mban këmbët të thata në kushte të lagështa. Këtë sezon, fokusi ynë ka qenë te mbështetja e përsosur që sjell pjesa e sipërme, si dhe te një kapje më e sigurt të tabanit në sipërfaqe të ndryshme. Pjesa e përparme më e gjerë është më e rehatshme dhe më e përshtatshme. Komoditeti është i garantuar falë tabanit AMPLIFOAM me gjatësi të plotë dhe njësisë mbrojtëse. Tabani është prej gome solide dhe ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Specifikimi: Atlete vrapimi për meshkuj Teknologjia AMPLIFOAM Teknologjia GORE-TEX Taban gome Ngjyra: e zezë .
Detaje

Asics GEL-SONOMA 6 GTX janë atlete vrapimi për meshkuj të krijuara për pistë, por edhe për ecje dhe aktivitete të tjera në natyrë. Ky version i përditësuar i atleteve ka një pjesë të sipërme GORE-TEX që i mban këmbët të thata në kushte të lagështa. Këtë sezon, fokusi ynë ka qenë te mbështetja e përsosur që sjell pjesa e sipërme, si dhe te një kapje më e sigurt të tabanit në sipërfaqe të ndryshme. Pjesa e përparme më e gjerë është më e rehatshme dhe më e përshtatshme. Komoditeti është i garantuar falë tabanit AMPLIFOAM me gjatësi të plotë dhe njësisë mbrojtëse. Tabani është prej gome solide dhe ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme.
Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Teknologjia AMPLIFOAM
 • Teknologjia GORE-TEX
 • Taban gome
 • Ngjyra: e zezë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim
  Marka ASICS
  Shkruaj SNEAKERS
  Masa Masa EU Masa në cm
  11" 46 29
  10 44 28
  8" 42 26.5
  9" 43.5 27.5
  8 41.5 26
  11 45 28.5
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 1011B189-002
  18.300 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  26.100 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 1011B004-002
  18.300 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  26.100 LEK
  Ndihmë