Nike Air Max VG-R
Nike Air Max VG-R
Nike Air Max VG-R
Nike Air Max VG-R
Nike Air Max VG-R
Nike Air Max VG-R
Nike Air Max VG-R
Nike Air Max VG-R
Nike Air Max VG-R
Nike Air Max VG-R
Kodi i artikullit: CK7583-004
Nike

Nike Air Max VG-R

Kodi i artikullit: CK7583-004
Frymëzuar nga modeli i famshëm Air Max 95, dizajni i ri i atleteve për meshkuj Nike Air Max VG-R mori përshpejtim, duke evokuar makina garë GT. Rrjeta në pjesën e sipërme jep një cilësi dhe ajrosje të pasur, ndërsa shtresa e ajrosjes në thembër siguron lehtësinë e lëvizjes. Atletet për meshkuj Nike Air Max VG-R, të krijuara fillimisht për garat, ofrojnë rehati dhe komoditet të jashtëzakonshëm të veshjes së përditshme. Ju mund të fitoni lehtë nëse keni veshur atletet e duhura..
16.900 LEK
16.900 LEK
8.500 LEK
Shuma e kursyer: 8.400 LEK
Më njoftoni për uljet
  • 45
  • 41
  • 42
  • 43
  • 42.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Frymëzuar nga modeli i famshëm Air Max 95, dizajni i ri i atleteve për meshkuj Nike Air Max VG-R mori përshpejtim, duke evokuar makina garë GT. Rrjeta në pjesën e sipërme jep një cilësi dhe ajrosje të pasur, ndërsa shtresa e ajrosjes në thembër siguron lehtësinë e lëvizjes. Atletet për meshkuj Nike Air Max VG-R, të krijuara fillimisht për garat, ofrojnë rehati dhe komoditet të jashtëzakonshëm të veshjes së përditshme. Ju mund të fitoni lehtë nëse keni veshur atletet e duhura.

Specifikim:

  • Atlete për meshkuj
  • Tekonologjia e ajrosjes Nike Air
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Brand Nike
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete HF1068-133
9.100 LEK
Shuma e kursyer 15%
10.700 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DZ0795-103
13.500 LEK
Shuma e kursyer 15%
15.900 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete CW4555-016
10.400 LEK
Shuma e kursyer 15%
12.200 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:9
Atlete DH2987-111
9.100 LEK
Shuma e kursyer 15%
10.700 LEK
Shtoni në shportë
Nike Air Max VG-R
Atlete
Nike Air Max VG-R