Nike Initiator
Nike Initiator
Nike Initiator
Nike Initiator
Nike Initiator
Nike Initiator
Nike Initiator
Nike Initiator
Nike Initiator
Nike Initiator
Kodi i artikullit: 394055-101
Nike

Nike Initiator

Kodi i artikullit: 394055-101
Nike Initiator janë atlete vrapimi për femra, të cilat do të bëhen që në hapin tuaj të parë zgjedhja e preferuar për përdorim në aktivitetet e ndryshme sportive por jo vetëm. Vraponi për më gjatë dhe në një distancë akoma më të madhe falë mbështetjes perfekte që ofrojnë atletet Nike Initiator. Kombinimi i materialeve cilësore prej lëkure dhe rrjete të aplikuara në këto atlete garanton të gjithë rehatinë dhe ajrosjen optimale për këmbët në mënyrë që ato të qëndrojnë të freskëta dhe rehat gjatë gjithë kohës së përdorimit. Shtresa e mesme me shkumë mundëson të gjithë mbështetjen e nevojshme në mënyrë që ju të lëvizni me më shumë lehtësi dhe të jeni të përqendruara në përmbushjen e qëllimeve tuaja. Logoja Nike është një detaj i rëndësishëm që plotëson dizajnin e bukur të atleteve, nxjerr në pah markën dhe e bën zgjedhjen më të lehtë për ju. Tabani i gomës garanton stabilitet të shkëlqyer në mënyrë që ju të vraponi me lehtësinë më të madhe.Specifikimi: Atlete vrapimi për femra Lidhëse Pjesa e sipërme: lëkurë, rrjetë Profil i cekët Logo Nike Shtresë e mesme me shkumë Taban gome fleksibël.
10.700 LEK
10.700 LEK
10.700 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 41
 • 44
 • 40.5
 • 42
 • 43
 • 42.5
 • 44.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Initiator janë atlete vrapimi për femra, të cilat do të bëhen që në hapin tuaj të parë zgjedhja e preferuar për përdorim në aktivitetet e ndryshme sportive por jo vetëm. Vraponi për më gjatë dhe në një distancë akoma më të madhe falë mbështetjes perfekte që ofrojnë atletet Nike Initiator. Kombinimi i materialeve cilësore prej lëkure dhe rrjete të aplikuara në këto atlete garanton të gjithë rehatinë dhe ajrosjen optimale për këmbët në mënyrë që ato të qëndrojnë të freskëta dhe rehat gjatë gjithë kohës së përdorimit. Shtresa e mesme me shkumë mundëson të gjithë mbështetjen e nevojshme në mënyrë që ju të lëvizni me më shumë lehtësi dhe të jeni të përqendruara në përmbushjen e qëllimeve tuaja. Logoja Nike është një detaj i rëndësishëm që plotëson dizajnin e bukur të atleteve, nxjerr në pah markën dhe e bën zgjedhjen më të lehtë për ju. Tabani i gomës garanton stabilitet të shkëlqyer në mënyrë që ju të vraponi me lehtësinë më të madhe.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për femra
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme: lëkurë, rrjetë
 • Profil i cekët
 • Logo Nike
 • Shtresë e mesme me shkumë
 • Taban gome fleksibël

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete HF1068-133
  10.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DZ0795-103
  15.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Atlete CW4555-016
  12.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Initiator
  Atlete
  Nike Initiator