TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE AIR MAX VG-R
NIKE Atlete NIKE AIR MAX VG-R
NIKE Atlete NIKE AIR MAX VG-R
NIKE Atlete NIKE AIR MAX VG-R
NIKE Atlete NIKE AIR MAX VG-R
NIKE Atlete NIKE AIR MAX VG-R
NIKE Atlete NIKE AIR MAX VG-R
NIKE Atlete NIKE AIR MAX VG-R
NIKE Atlete NIKE AIR MAX VG-R
NIKE Atlete NIKE AIR MAX VG-R
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CK7583-004)
NIKE

NIKE Atlete NIKE AIR MAX VG-R

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
14.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.900 LEK
Çmimi me zbritje
13.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7.5 40.5 25.5
  • 11 45 29
  • 10 44 28
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
  • 9.5 43 27.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Frymëzuar nga modeli i famshëm Air Max 95, dizajni i ri i atleteve për meshkuj Nike Air Max VG-R mori përshpejtim, duke evokuar makina garë GT. Rrjeta në pjesën e sipërme jep një cilësi dhe ajrosje të pasur, ndërsa shtresa e ajrosjes në thembër siguron lehtësinë e lëvizjes. Atletet për meshkuj Nike Air Max VG-R, të krijuara fillimisht për garat, ofrojnë rehati dhe komoditet të jashtëzakonshëm të veshjes së përditshme. Ju mund të fitoni lehtë nëse keni veshur atletet e duhura. Specifikim: Atlete për meshkuj Tekonologjia e ajrosjes Nike Air .
Detaje

Frymëzuar nga modeli i famshëm Air Max 95, dizajni i ri i atleteve për meshkuj Nike Air Max VG-R mori përshpejtim, duke evokuar makina garë GT. Rrjeta në pjesën e sipërme jep një cilësi dhe ajrosje të pasur, ndërsa shtresa e ajrosjes në thembër siguron lehtësinë e lëvizjes. Atletet për meshkuj Nike Air Max VG-R, të krijuara fillimisht për garat, ofrojnë rehati dhe komoditet të jashtëzakonshëm të veshjes së përditshme. Ju mund të fitoni lehtë nëse keni veshur atletet e duhura.

Specifikim:

  • Atlete për meshkuj
  • Tekonologjia e ajrosjes Nike Air
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
7" 40.5 25.5
11 45 29
10 44 28
8 41 26
8" 42 26.5
9" 43 27.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Frymëzuar nga modeli i famshëm Air Max 95, dizajni i ri i atleteve për meshkuj Nike Air Max VG-R mori përshpejtim, duke evokuar makina garë GT. Rrjeta në pjesën e sipërme jep një cilësi dhe ajrosje të pasur, ndërsa shtresa e ajrosjes në thembër siguron lehtësinë e lëvizjes. Atletet për meshkuj Nike Air Max VG-R, të krijuara fillimisht për garat, ofrojnë rehati dhe komoditet të jashtëzakonshëm të veshjes së përditshme. Ju mund të fitoni lehtë nëse keni veshur atletet e duhura.

Specifikim:

  • Atlete për meshkuj
  • Tekonologjia e ajrosjes Nike Air
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
7" 40.5 25.5
11 45 29
10 44 28
8 41 26
8" 42 26.5
9" 43 27.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë