TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte STAN SMITH
adidas Produkte STAN SMITH
adidas Produkte STAN SMITH
adidas Produkte STAN SMITH
adidas Produkte STAN SMITH
adidas Produkte STAN SMITH
adidas Produkte STAN SMITH
adidas Produkte STAN SMITH
adidas Produkte STAN SMITH
adidas Produkte STAN SMITH
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FX7532)
adidas

adidas Produkte STAN SMITH

Prosečna ocena:
5
glasova
vlerësime
5
(Oceni)
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 7K 24 14
 • 9-K 27 16.1
 • 5-K 22 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 7-K 25 14.5
 • 8-K 26 15.3
Ruani në listën e të preferuarave
adidas Superstar janë atlete për fëmijë të frymëzuara nga një model i famshëm me një traditë 50 vjeçare. Nuk ka nevojë të flitet për rehati të përsosur dhe stil të tejkaluar kurrë. Pjesa e sipërme prej lëkure e butë ju siguron fëmijëve rehati në hapat e parë, ndërsa shiritat ngjitës e bëjnë më të lehtë veshjen dhe heqjen. Dizajni i këtij modeli është unik sepse dërgon një mesazh të qartë përmes detajeve goditëse që atletet adidas Superstar vazhdojnë të dominojnë botën e modës sportive. Specifikim: Atlete për fëmijë Shirita ngjitës Pjesa e sipërme prej lëkure Ngjyra: e bardhë / jeshile .
Detaje

adidas Superstar janë atlete për fëmijë të frymëzuara nga një model i famshëm me një traditë 50 vjeçare.

Nuk ka nevojë të flitet për rehati të përsosur dhe stil të tejkaluar kurrë.

Pjesa e sipërme prej lëkure e butë ju siguron fëmijëve rehati në hapat e parë, ndërsa shiritat ngjitës e bëjnë më të lehtë veshjen dhe heqjen.

Dizajni i këtij modeli është unik sepse dërgon një mesazh të qartë përmes detajeve goditëse që atletet adidas Superstar vazhdojnë të dominojnë botën e modës sportive.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Shirita ngjitës
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Ngjyra: e bardhë / jeshile
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)

Komente të tjera

 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  Nice looking trainers

  He’s not quite 2 so he can’t tell me if they’re comfy but seem to like them

  18.10.2021. 15:10
 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  Love these trainers

  Love the personalised detail, smart looking and comfy for my son

  18.10.2021. 14:23
 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  Good school shoes

  My child loves these as his new school shoes especially with being able to add their name

  14.10.2021. 09:45
 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  Perfect for my toddler son

  Ford perfect looks great, easy to get on and off with Velcro straps

  14.10.2021. 09:05
 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  Great product

  Brought these for my son and the quality is what you expect from Adidas. Also the personalisation is a great quality. Really happy with this product.

  15.10.2021. 03:08

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0091
adidas BREAKNET I janë atlete për fëmijë që do të zhvillojn&...
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0090
adidas BREAKNET janë atlete për fëmijë, dizajni i të cilave ë...
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Ndihmë