TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete STAN SMITH CF I
adidas Atlete STAN SMITH CF I
adidas Atlete STAN SMITH CF I
adidas Atlete STAN SMITH CF I
adidas Atlete STAN SMITH CF I
adidas Atlete STAN SMITH CF I
adidas Atlete STAN SMITH CF I
adidas Atlete STAN SMITH CF I
adidas Atlete STAN SMITH CF I
adidas Atlete STAN SMITH CF I
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FX7532)
adidas

adidas Atlete STAN SMITH CF I

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
7.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.200 LEK
Çmimi me zbritje
6.500 LEK
Shuma e kursyer: 700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 7K 24 14
 • 9-K 27 16.1
 • 5-K 22 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 7-K 25 14.5
 • 8-K 26 15.3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas Superstar janë atlete për fëmijë të frymëzuara nga një model i famshëm me një traditë 50 vjeçare. Nuk ka nevojë të flitet për rehati të përsosur dhe stil të tejkaluar kurrë. Pjesa e sipërme prej lëkure e butë ju siguron fëmijëve rehati në hapat e parë, ndërsa shiritat ngjitës e bëjnë më të lehtë veshjen dhe heqjen. Dizajni i këtij modeli është unik sepse dërgon një mesazh të qartë përmes detajeve goditëse që atletet adidas Superstar vazhdojnë të dominojnë botën e modës sportive. Specifikim: Atlete për fëmijë Shirita ngjitës Pjesa e sipërme prej lëkure Ngjyra: e bardhë / jeshile .
Detaje

adidas Superstar janë atlete për fëmijë të frymëzuara nga një model i famshëm me një traditë 50 vjeçare.

Nuk ka nevojë të flitet për rehati të përsosur dhe stil të tejkaluar kurrë.

Pjesa e sipërme prej lëkure e butë ju siguron fëmijëve rehati në hapat e parë, ndërsa shiritat ngjitës e bëjnë më të lehtë veshjen dhe heqjen.

Dizajni i këtij modeli është unik sepse dërgon një mesazh të qartë përmes detajeve goditëse që atletet adidas Superstar vazhdojnë të dominojnë botën e modës sportive.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Shirita ngjitës
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Ngjyra: e bardhë / jeshile
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Masa Masa EU Masa në cm
7K 24 14
9-K 27 16.1
5-K 22 12.8
6K 23 13.2
7-K 25 14.5
8-K 26 15.3

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas Superstar janë atlete për fëmijë të frymëzuara nga një model i famshëm me një traditë 50 vjeçare.

Nuk ka nevojë të flitet për rehati të përsosur dhe stil të tejkaluar kurrë.

Pjesa e sipërme prej lëkure e butë ju siguron fëmijëve rehati në hapat e parë, ndërsa shiritat ngjitës e bëjnë më të lehtë veshjen dhe heqjen.

Dizajni i këtij modeli është unik sepse dërgon një mesazh të qartë përmes detajeve goditëse që atletet adidas Superstar vazhdojnë të dominojnë botën e modës sportive.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Shirita ngjitës
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Ngjyra: e bardhë / jeshile
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Masa Masa EU Masa në cm
7K 24 14
9-K 27 16.1
5-K 22 12.8
6K 23 13.2
7-K 25 14.5
8-K 26 15.3

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0091
adidas BREAKNET I janë atlete për fëmijë që do të zhvillojn&...
4.000 LEK
Shuma e kursyer 9%
4.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0090
adidas BREAKNET janë atlete për fëmijë, dizajni i të cilave ë...
4.000 LEK
Shuma e kursyer 9%
4.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX7320
adidas DURAMO SL janë atlete për fëmijë që janë gati të...
4.600 LEK
Shuma e kursyer 10%
5.100 LEK
Ndihmë